EMC’den yeni veri depolama teknolojisi: FAST

EMC_logoBilginin altyapısına yönelik çözümler sunan EMC, tamamen otomatikleştirilmiş veri depolama kademelendirme (FAST) vizyonunun ana hatlarını tanıtarak veri depolamanın yönetiminde kullanılacak olan ilk teknolojisini pazara sundu.

EMC’nin tanıttığı yeni FAST teknolojisi bir veri depolama sistemi içindeki verilerin taşınmasını otomatikleştirirken,  normalde saatlerce ve hatta günlerce çalışma gerektiren veri depolama ile ilgili manuel olarak gerçekleştirilen idari görevleri ortadan kaldırıyor. Bu sayede,  EMC FAST teknolojisi, kurumsal flash disk  (EFD) ve SATA disk sürücüleri kombinasyonuna sahip ortalama bir sistem konfigürasyonu  yıllık işletme giderlerini yüzde 40’ın üzerinde azaltırken, daha yüksek düzeyde hizmet sunabiliyor ve toplam sahip olma maliyetlerini de yüzde 20 düşürüyor.

EMC FAST teknolojisinin ilk fazı yeni ve mevcut EMC Symmetrix V-Max ve EMC CLARiiON CX4 ağ bağlantılı veri depolama sistemleri ile EMC Celerra NS birleşik veri depolama sistemleriyle sunulacak. EMC’nin FAST teknolojisinin ek fazları 2010’un ilk aylarında pazara sunulacak.

Yazan 11 Aralık 2009 Cuma. Kategori İnceleme, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME