En Güvenilir Fotoğraf Makinası “Canon” Seçildi

Canon_logoAvrupa’nın en geniş tüketici tabanına erişen kamuoyu yoklamalarından biri olan ve 12 ülkeden 18 bin kişinin katıldığı anketin sonuçlarında; 10 ülkede en güvenilir fotoğraf makinesi markası olarak Canon çıktı.

Canon’un marka gücü, uluslar arası marka araştırmalarının sonuçlarında ortaya çıkmaya devam ediyor. Avrupa’nın en önemli kamuoyu yoklama araştırmalarından biri olan Reader’s Digest’in gerçekleştirdiği anket sonuçları, görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon’un Avrupa’nın en güvenilen fotoğraf makinesi olarak yerini korumaya devam ettiğini gösterdi. Ankette 12 Avrupa ülkesinden tüketicilere, güvendikleri markalar hakkında sorular soruldu ve ankete katılım gösteren 12 ülkeden 10’unda ‘en güvenilir’ fotoğraf makinesi markasının Canon olduğu görüldü.

Reader’s Digest anketi, Avrupa’dan en geniş tüketici tabanına erişen kamuoyu yoklaması araştırmalarından biri. En son ankete 12 ülkeden 18.000’den daha fazla kişi katıldı. Bu anketlerde katılımcılar markaları kaliteye, değere, görüntüye ve tüketici ihtiyaçlarını anlayabilme ölçütlerine göre puanlıyor. Ankette tüketicilere ayrıca şirketlerin reklamlarındaki vaatlerine güvenleri ve markaların çevreye dönük tavırları da soruluyor. Bu yıl bu araştırma 13. kez yapıldı ve Canon 13. yıl ardı ardına aynı sonuca ulaşma başarısını elde etti.

Canon Avrupa, Ortadoğu ve Afrika İletişim Müdürü James Leipnik konuyla ilgili şunları dile getirdi: “Anket sonuçları müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına ve ilgilerine göre yüksek kaliteli ürünler yaratmaya olan bağlılığımızı yansıttığı için gurur duyduk. Biz, teknolojilerimiz aracılığıyla, görüntüleme dünyasında bir adım daha ileri gitmeleri için kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğu araçları sunmayı, onları heyecanlandırmayı ve aynı zamanda görüntünün gücü hakkında bizim kadar tutkulu olmaları için cesaretlendirmeyi amaçlıyoruz.”

Canon’u ‘en güvenilir fotoğraf makinesi markası’ seçen 10 ülke şunlar: Belçika, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hollanda, Portekiz, Rusya, Slovenya ve İsviçre.

Yazan 16 Ağustos 2013 Cuma. Kategori Son Dakika, Trend. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME