En Güzel Fotoyu Çek Samsung’tan WB250F ve NX300 Kazan

Bende Bu Goz VarSamsung Electronics Türkiye, yepyeni yarışması ‘Bende Bu Göz Var’ ile fotoğraf severlerin çektikleri en güzel karelerden bir İstanbul silueti oluşturuyor. Üstelik yarışmanın birincileri Samsung’un en yeni Smart fotoğraf makineleri WB250F ve NX300 kazanma şansı da elde ediyor.

Samsung Electronics Türkiye, Time Out İstanbul iş birliği ile gerçekleştirdiği ‘Bende Bu Göz Var’ yarışması ile konser, festival, ünlü sanatçılar ve farklı birçok etkinlikten en güzel anların fotoğrafları ile bir İstanbul silueti oluşturuyor. Samsung ve Time Out İstanbul’un oluşturacağı bir jüri tarafından, siluetin içerisinden belirlenecek en güzel fotoğrafın sahipleri, 5 Haziran’da Samsung WB250F ve 30 Haziran günü ise Samsung NX300 kazanma şansı yakalayacak.

En güzel etkinlik fotoğraflarınızı sosyal medyada #bendebugozvar hashtag’i ile paylaşın!

Samsung’un, birbirinden orijinal fotoğraflar ile kurguladığı İstanbul silueti mozaiğinde yer almak için yarışmacılar, Twitter’da #bendebugozvar hashtag’i ile tüm fotoğraflarını paylaşabilirler. Paylaşılan tüm fotoğraflardan oluşacak İstanbul siluetini de www.bendebugozvar.com adresinden takip etmek mümkün.

En güzel etkinlik fotoğraflarınızı #bendebugozvar hashtag’i ile paylaşın, Samsung’un en yeni Smart fotoğraf makineleri WB250F ve NX300 kazanma şansı sunan ‘Bende Bu Göz Var’ yarışmasına katılma fırsatını kaçırmayın. Katılmak için www.bendebugozvar.com ve www.timeoutistanbul.com/samsungsmartcamera adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Yazan 03 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME