En güzel karne hediyeleri Toyzz Shop’un “akıllı” sitesinde

Toyzz Shop’un Positive tarafından yenilenen internet sitesinde, akülü ve uzaktan kumandalı araçlardan figür setlerine kadar yüzlerce farklı karne hediyesine ulaşmak mümkün. Site, çocukların profillerine uygun oyuncaklar önererek hediye seçiminde ebeveynlere yardımcı oluyor.

Tasarımı ve teknoloji altyapısı Positive tarafından geliştirilerek yenilenen Toyzz Shop’un internet sitesi, en güzel karne hediyelerini bulmaya yardımcı oluyor. www.toyzzshop.com adresinden ulaşılabilen sitede, akülü ve uzaktan kumandalı araçlardan figür setlerine geniş bir yelpazede karne hediyesi seçeneği yer alıyor.

Positive’in perakende sektörü için çok önemli yeniliklere imza atarak geliştirdiği www.toyzzshop.com, çocuklarının hangi hediyeyi daha çok beğenebileceği konusunda ebeveynlere yol gösteriyor. Çocukları için sitede profil oluşturan ebeveynler, böylece yaş ve ilgi alanlarına yönelik özel kampanyalar ve ürün önerilerinden yararlanırken, istedikleri ürünleri de kolayca satın alabiliyor.

Yazan 13 Haziran 2017 Salı. Kategori Güncel, Oyuncaklar, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME