Epson EB-S72

Epson, ofis kullanımına yönelik yeni projektörü Epson EB-S72’yi, kullanım kolaylığı ve güvenliği önde tutan kullanıcıları için sunuyor. Epson EB-S72 benzersiz uzunluktaki lamba ömrü, yüksek performanslı renkli ışık çıkışı, hızlı açma kapama özelliği, ek hoparlör bağlama olanağı ve hafifliğiyle avantajlı bir kullanım deneyimi sağlıyor. Küçük ofisler için mükemmel bir seçenek olan Epson EB-S72, evde video projeksiyon keyfini yaşamak isteyenlere de ekonomik bir alternatif.

Video projektör pazarının ve 3LCD teknolojisinin öncü firması Epson, hem ufak ofislerde, küçük toplantı odaları için ideal olan hem de evde sinema keyfi için ekonomik bir çözüm arayanlara büyük bir fırsat sunan Epson EB-S72 piyasada…

5000 saate kadar uzun lamba ömrüyle, benzersiz bir alternatif sunan Epson EB-S72, bu sınıf içinde yer alan SVGA projektörlere de yeni bir standart getirmiş oluyor. Ayrıca, yüksek performanslı 2.100 ANSI-Lumen değeri sayesinde, en aydınlık ortamlarda bile mükemmel görüntü almanızı sağlayacak beyaz ve renkli parlaklık verme özelliğine sahip. Ses konusunda da beklentileri fazlasıyla karşılayan cihazda, ek harici hoparlör bağlama olanağı sağlayan entegre 1W hoparlör ve ses çıkışı da bulunuyor.

Açma kapanma hızıyla ofis koşuşturmasında yapacak işi çok, vakti az olanlara kolaylık sağlayan projeksiyon cihazı, doğrudan açma ve kapama özelliğiyle görüntünün gelmesi için beklemeye son veriyor ve kullanıcısına anında görüntü zevki sunuyor. Sunumlarınızı daha hızlı, daha verimli bir hale getiriyor. Hafifliği sayesinde taşınması da kolay olan Epson EB-S72, yalnızca 2.3 kg ağırlığıyla hem mobil kullanımlar hem de işin bittiğinde hızlıca toparlanmanız için ideal.

Yazan 08 Haziran 2010 Salı. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME