Epson, iş dünyası için iki yeni inkjet yazıcı geliştirdi

Üst noktada baskı teknolojisine sahip Epson, iş dünyasına yönelik olarak geliştirdiği B-310N ve B-510DN yeni mürekkep püskürtmeli (inkjet) modellerini piyasaya sundu. Yeni modeller, son teknoloji ile geliştirilmiş ve hızlı çalışmalarına rağmen, makul fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Dakikada 37 renkli baskı yapabilen her iki cihaz da 7bin sayfayı hızlıca ve kesintisiz basabiliyor.

B-310N ve B-510DN yazıcılar, sahip oldukları yüksek kapasiteli kartuşlar sayesinde, sayfa başına renkli baskı maliyetlerini lazer yazıcılara göre ortalama yüzde 70 düşürüyor. B-510DN modeli, renkli baskılarda sayfa başı maliyetlerini mono lazer yazıcı seviyesine düşürüyor.

Dakikada 37 sayfa renkli baskı.

Her iki model de siyah-beyaz ve renkli baskıda taslak kalitesinde dakikada 37 sayfa, yüksek kalitede ise 19 sayfaya kadar çıktı alma imkanı tanıyor. Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat, iş dünyasının profesyonellerine seslenerek, “İki yeni yazıcımız iş dünyası için olmazsa olmaz ürünlerden olacak… Ofis bazlı işlerde yüksek kalitede renkli çıktı almak, maliyeti de artırabiliyor. Oysa yeni Epson inkjet yazıcılarımız, sahip olma maliyetini de, şirketler için son derece cazip bir duruma getiriyor” dedi.

Müşterilerine mono baskı sunan yazıcı fiyatına renkli yazıcıya sahip olma fırsatı sunduklarını belirten Kanat, “Eskiden renkli broşür veya bülten baskı hizmetini dışarıdan alan iş dünyası, bundan sonra bu işleri ofislerinde üretip, dışarıya giden potansiyel harcamalarını azaltacaklar” diye ekledi.

7000 sayfaya kadar kesintisiz ve hızlı baskı

Yeni model yazıcılar, kapasiteleri 650 sayfaya ulaşan iki kağıt tepsisine sahip. Bu da ofis çalışanlarını sayfa değiştirmek için gereksiz zaman kaybından kurtarıp verimlerini artırıyor. Yazıcılar aynı zamanda yüksek kazanç sağlayan mürekkep tankıyla donatıldı. B-310N 3.500 sayfa, B-510DN ise 7.000 sayfayı hızlıca ve kesintisiz olarak basabiliyor. Her iki model de, Epson’nun DURABrite Ultra mürekkebini kullanıyor.

Yazan 01 Nisan 2010 Perşembe. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME