Epson, TIS ile anlaşma imzaladı

Sevil KanatDijital görüntülemede ofis kullanımı için de çok çeşitli ve yaratıcı çözümler üreten Epson, veri saklama çözümlerinin yaratıcısı olan Top Image Systems (TIS), yeni bir uyumluluk anlaşması imzaladı. Epson bu anlaşmayla, her geçen gün büyüyen bir kategori olan ofis tarayıcılarında, artan talebe yanıt verip, kullanıcıya yoğun ve stresli iş ortamında biraz daha kolaylık sağlamayı  amaçlanıyor.

40 farklı ülke pazarında faaliyet gösteren TIS, veri girişi, sınıflandırılması ve saklanması için üstün bir teknoloji sunuyor. TIS’in eFLOW Unified Content Platform adını verdiği yazılımı, kullanıcılara bilgi saklama, sınıflandırma, işleme, geçerli kılma ve dağıtımını sağlamak için esnek, efektif ve bütünsel bir çözüm sunuyor. TIS ve Epson’un sunduğu bu ortak çözüm sayesinde, ofis içi iletişimi gelişecek, kağıt kullanma ihtiyacı ve dolayısıyla maliyetler azalacak. Aynı zamanda veri arşivleme süreci de daha basit bir hale geliyor.

Epson Türkiye Ofis Müdürü Sevil Kanat, imzalanan bu uluslararası anlaşma ile ilgili şunları söyledi;
“Epson, bulunduğu tüm dijital görüntüleme pazarlarında, verimliliği artıran ve etkinliği üst seviyeye çıkaran yaratıcı çözümleriyle, ofis tarayıcıları kategorisinde güçlü bir konuma sahip. TIS ile gerçekleştirilen bu yeni uyum anlaşmasıyla, yurtdışında olduğu gibi Türkiye’de de direkt olarak bağımsız çözüm satın almacılarına ulaşmayı hedefliyoruz. Böylece belge yönetimi alanında kullanıcılarının ihtiyaçlarını dinleyen bir marka olarak Epson’un konumunu da bir adım öteye taşımaktan mutluluk duyuyoruz.”

Bu anlaşma kapsamında pazara sunulan Epson GT-S80 ofis tarayıcısı, daha kaliteli ve hızlı sonuç almak üzere tasarlandı. Cihazın, yoğun bir ofis ortamında kullanılması konusu çok önemsenen Epson GT-S80, fiyat-performans testini de geçiyor. Tarayıcının 75 adet A4 kağıt kapasitesi olan bir otomatik kağıt besleyicisi bulunuyor. Dakikada 40 sayfa tarayabilen cihaz, yine bir dakika için 80 imaj değiştirme oranına sahip. Epson GT-S80 ayrıca, üretimin artmasını ve zaman kazandırmayı sağlayan one-pass duplex scanning, çift kağıt besleme yapıldığında uyaran bir sistem oluşturan ultrasonic double-feed detection özellikleriyle de dikkat çekiyor. Cihaz aynı zamanda, kağıt sıkışmasını engelleyip boş sayfaları da ayıklıyor.

Yazan 09 Mart 2010 Salı. Kategori Donanım, Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME