Ericsson, dinamik orkestrasyonu tanıttı

Ericsson, müşterileri için IT dönüşüm hizmetlerini yönlendirmeye yönelik stratejik hamlesini öne çıkartarak; fiziksel ve sanal ağlar boyunca, hizmetlerin hızlı tanıtımı ve kapalı döngü otomasyonunu kolaylaştırmak üzere Dinamik Orkestrasyon çözümü tanıttı.

Ericsson Dinamik Orkestrasyon, mevcut teknolojilerin yönetimine yönelik esnek ve modüler bir çözüm sağlarken, sanallaştırma kabiliyetleri de entegre hale getiriliyor ve kontrol ediliyor.

Zero-touch otomasyonu ve servis güvencesi desteği ile Ericsson Dinamik Orkestrasyonu, operatörlere, yeni ve farklı hizmetlerin pazarlanmasında daha hızlı hareket etmelerine ve üst düzeyde teslimatlar gerçekleştirmelerinde yardımcı oluyor. Çözüm aynı zamanda Fransa’da, 15 – 18 Mayıs tarihleri arasında, Forum Live’da sergilenecek.

Ericsson İş Alanı Dijital Hizmetler Başkanı Ulf Ewaldsson şunları söyledi: “Sanallaştırmanın sağladığı fırsatlar önemli; ancak, karmaşık doğası sebebiyle operatörlerin pek çoğu, ona ulaşabilmek için, aşamalı, adım adım bir yaklaşım sergiliyorlar. Ericsson Dinamik Orkestrasyonu, müşterilerimize, aynı anda, 5G ve IoT’ye yönelik oluşan pazar ve iş fırsatlarını yakalamak üzere sanallaştırma kabiliyetlerini dahil ederken, geleneksel hizmet teslimatlarında üstünlük sağlamalarına imkan tanıyor.”

 

Yazan 17 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Güncel, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME