Ericsson Türkiye & İsrail Genel Müdürü, 22 ülkenin yönetimini üstleniyor

Anders Lindblad_Ericsson_TurkiyeBölgesel yapılanmada gerçekleştirilen düzenlemeyle birlikte pazar birimlerinden oluşan Ericsson global yapısı, daha fazla ülkeyi kapsayan bölgesel yapıya dönüştürüldü. Ericsson Türkiye ve İsrail Genel Müdürü Anders Lindblad’ın Orta Doğu Bölgesi’nin yönetimini üstleneceği yapıda, mevcut 23 pazar birimi, on bölgesel yönetime dönüşecek.

Ericsson Türkiye 21 farklı ülke ile birlikte Orta Doğu Bölgesi’nin bir parçası olurken, Ericsson Türkiye Genel Müdürü Anders Lindblad Orta Doğu Bölgesi’nin yönetimini üstlenecek. Orta Doğu bölgesindeki ülkeleri Cibuti, Mısır, Eritre, Etiyopya, Sudan, Somali, Birleşik Arap Emirliği, Afganistan, Bahreyn, Irak, İran, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Umman, Pakistan, Katar, Suriye, Yemen, Suudi Arabistan, Türkiye ve Filistin oluşturuyor.

Ericsson Başkanı ve CEO’su Hans Vestberg konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Pazar birimlerinin sayısı azaltmamız ve yeni bölgeler oluşturmamız sayesinde, müşterilerimize daha fazla odaklanma imkanı bulacak ve hem bölgesel hem de küresel anlamda daha güçlü stratejiler hayata geçirebileceğiz. Müşteriyi ilk sıraya yerleştiren bir kültürü tüm meslek yaşamlarında başarıyla oluşturmuş isimler bu pozisyonlarda görev yapacaklar. Yeni bölgelerimiz esneklik, hız ve inovasyonun daha yüksek seviyeye ulaştırılması anlamında anahtar rol üstlenecek.”

Yeni bölgesel düzenleme 1 Nisan itibariyle yürürlüğe girmiş olacak.

Yazan 12 Şubat 2010 Cuma. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME