Ericsson Türkiye’de Genel Müdür Yardımcılığına Yeni Atama

logo-ericssonMurat Öney, 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren Ericsson Türkiye ve İsrail Pazarlama, İletişim, İş Ortaklığı ve Strateji’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına getirildi. Öney, 2006 yılından beri Ericsson Türkiye ve İsrail Pazar Biriminde görev yapıyordu. 

2008 Ocak ayından beri Ericsson Türkiye ve İsrail İş Ortaklığı Bölüm Müdürlüğü  pozisyonunu sürdüren Murat Öney, Ericsson’daki kariyerine 2006 yılında Pazarlama Programları Müdürü olarak başladı.  

2004 yılından başlayarak Microsoft bünyesinde 2 yıl görev yapan Murat Öney bu süreçte Microsoft İş Çözümleri’nden Sorumlu İş Ortaklığı Satış Müdürü ve Küçük İşletmeler Satış Programları Yöneticisi olarak çalıştı. Öney, iş hayatına 2001 yılında, ABD New Jersey’de faaliyet gösteren Sensor Products şirketinde Satış Danışmanı olarak başladı.  

Murat Öney, İstanbul Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra ABD NJIT-Rutgers Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans yapmıştır.

Yazan 07 Ocak 2010 Perşembe. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME