Ericsson’un Yeni Projesi: Sinerji Potası

Ericsson_SinerjiPotasiTelekomünikasyon dünyasının Sistem Entegratörü Ericsson, yılın son büyük BT etkinliği “si|nerji potası”nda tüm sektörü bir araya getirdi.  Ericsson, dört yıldan fazla süredir müşteri ihtiyaçları, iş ortaklarının yetkinlikleri ve öncü çözümlerini aynı potada eriterek Türkiye ve çevre ülkelerde başarılı projelere imza atıyor. “si|nerji potası” basketbol ve sistem entegrasyonunun ortak noktaları göz önünde bulundurularak hazırlanan kurguyla, ana oturumda ünlü basketbol antrenörü ve yönetim danışmanı Çetin Yılmaz’ın renkli sunumu ve sektörün öncü firmalarının katılımıyla gerçekleşti.

Ericsson Türkiye, 17 Aralık 2009 tarihinde, İstanbul Swissotel’de düzenlediği “si|nerji potası” etkinliğinde, aralarında Ericsson iş ortakları ile Türkiye ve dünyadan operatörlerin de yer aldığı 600’den fazla ziyaretçiyi ağırladı.

Yılın son büyük etkinliği olan “si|nerji potası”, oldukça farklı bir kurguyla basketbol ve sistem entegrasyonunu aynı sahaya taşıdı. Milli Takım’dan Fenerbahçe’ye kadar pek çok takımı çalıştıran, basketbol dünyasının ünlü antrenörü ve yönetim danışmanı Çetin Yılmaz ile Ericsson Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş’ın moderatörlüğünü yaptığı ana oturumda, Ericsson sistem entegrasyon takımı, müşteriler ve iş ortakları sistem entegrasyonu üzerine uzman görüşlerini paylaştılar.

Dört yıl önce başladıkları noktadan bugüne kadar Sistem Entegrasyonu alanında yaptıkları istikrarlı yatırım ve çalışmalara dikkati çeken Kulabaş, konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “’Ericsson Telekomünikasyon Dünyasının Sistem Entegratörüdür’ sloganıyla yola çıkmamızın üzerinden yaklaşık dört sene geçti. Programımıza si|nerji adını verirken, Sİ (sistem entegrasyonu) kavramının özünde yatan en önemli olgunun sinerji olduğunu düşündük.  Sistemin ortaya koyduğu sonuç, parçalarının toplamından daha mükemmeldir. Bu vizyonla müşterilerimizin ihtiyaçları, iş ortaklarımızın yetkinlikleri ve öncü çözümlerimizi bir araya getirerek yurtiçi ve yurtdışında pek çok başarılı projeye imza attık. Global birikimimiz verdiği vizyon, iş disiplini ve felsefe ile Ericsson Türkiye olarak hayallerimize azim, inanç ve istekle yatırım yapmaya devam ettik. Geride bıraktığımız başarı öykülerine bakınca, dört yıl önce bu alana yeni adım atan bir oyuncudan, ‘telekomünikasyon dünyasının sistem entegratörü’ olmak için gerçekleştirdiğimiz özverili çalışmayı görüyoruz. Yaklaştığımız her hedefte, çıtayı biraz daha yükselterek sistem entegrasyon alanında ilerlemeye ve sektörü ilerletmeye devam edeceğiz.

Etkinliğin öğleden sonra gerçekleşen; Müşterilere, Kurumlara, Yaşama ve Türkiye’ye Artı Değer başlıklarındaki 4 paralel oturumunda, operatörler, kurumsal müşteriler ve iş ortaklarının başarı hikayeleri paylaşıldı.

Yazan 18 Aralık 2009 Cuma. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME