Eski Dizüstü Bilgisayarınızı Toshiba’da Yenileyin

toshibaTeknolojide yeniliklerin lideri Toshiba , inanılmaz yenileme fırsatı sunuyor. Markası ,modeli ne olursa olsun diz üstü bilgisayarınızı Toshiba’ya getirin, en son teknoloji bir Toshiba ürününe Transfer olun.

Mevcut dizüstü bilgisayarınızı marka, model ayırt etmeden herhangi bir Toshiba diz üstü bilgisayar ile değiştirmek artık çok kolay. Kullanmakta olduğunuz dizüstü bilgisayarınızın ihtiyacınız olan performansı karşılayamadığını ve güncel teknolojilere sahip yepyeni bir Toshiba dizüstü bilgisayara sahip olmanın zamanının geldiğini düşünüyorsanız, çağrı merkezini arayabilir ya da Online talep formunu TNB A.ş.’ye gönderebilirsiniz. Toshiba Türkiye dağıtıcısı TNB bilgisayar ve görüntü sistemleri A.Ş, sizi arayarak size özel oluşturacağı teklif ile yepyeni bir Toshiba dizüstü bilgisayara hiç bir yerde bulmayacağınız inanılmaz avantajlarla sahip olmanızı sağlayacak.

Kampanya Koşulları:

Yenileme kapsamında talep edilebilecek ürünler TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından sunulan ürün modelleri ile sınırlandırılmıştır. Söz konusu ürünler dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.
Yenileme kampanyası kapsamında, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından sunulan ürünler firma stokları ile sınırlıdır.
Sunulan tekliflerdeki ürünler için bir rezervasyon gerçekleştirilememektedir.
Müşterilerimize sunulan teklifte bulunan ürünlerin, işlemlerin gerçekleştirilmesi aşamasında stoklarda bulunmaması durumunda müşterilerimize alternatif ürünler sunulabilecektir. Müşterilerimiz alternatif ürünü kabul edip etmeme hakkına sahip olmakla birlikte, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş sunulan tekliflerdeki ürünün stoklarda bulunurluğu ile taahhüt vermemektedir.
Yenileme kampanyası kapsamında talep edilecek her bir ürüne karşılık bir adet ürün iade alınabilmektedir.
Verilen teklifin mevcut cihazın çalışır durumda olması gereklidir.
Kampanya 24 Mayıs-10 Haziran Tarihleri Arasında Geçerlidir.

Yazan 03 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Kampanya, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME