Esnaf ve KOBİ’lere Millenicom’dan dost paketler!

Alternatif Telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, Dost Paketleri ile esnaf ve KOBİ’lere sunduğu avantajlı hizmetlerine devam ediyor. Millenicom, Esnaf – KOBİ Dostu Ses ve kotasız, AKN’siz internet kampanyalarının yanı sıra şimdi de Bulut Santral kampanyasıyla, esnaf ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Millenicom AKN’siz (Adil Kullanım Noktası) ve KOTA’sız internet paketleri ve telefon hizmetlerini üç farklı seçenekle kurumsal müşterilerine sunuyor. Esnaf ve KOBİ’ler, 29.99 TL’den başlayan, uygun fiyatlı, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz, fiber hızda internete Dost İnternet Paketleri kapsamında sahip olabiliyor. Millenicom Esnaf Dostu SesNet Paketi, her şey dâhil 58,99 TL karşılığında 300 dakika her yöne konuşma, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz ve yüksek hızda interneti bedava modem ile birleştiriyor. Her şey dâhil bedeli 78,99 TL olan KOBİ Dostu SesNet Paketi’nde ise1000 dakika her yöne konuşma, sabah 7 akşam 7 arası sınırsız, limitsiz, yüksek hızda internet ve modem hediyesi garanti ediliyor.

Millenicom’la sadece Ses paketleri de mümkün

Millenicom, Esnaf Dostu Ses Kampanyası kapsamında; esnaflara, 24 ay taahhüt verilmesi karşılığında, sabit hat ücretinin de dahil olduğu 500 dakikalık ses paketini ayda sadece 29,99 TL’ye sunuyor. Millenicom KOBİ Dostu Ses Kampanyası ise; 24 ay taahhüt verilmesi karşılığında KOBİ’lere sabit hat ücretinin de dahil olduğu 1000 dakikalık ses paketini ayda sadece 39,99 TL’ye sunuyor. Hem esnaflar hem KOBİ’ler, kampanya kapsamında uygun fiyatlara ek dakika alarak toplam dakikaları tek bir havuz gibi kullanabiliyor.

Yazan 17 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME