etohum, 7 Kasım Ankara toplantısında Blogcu.com ve Akakce.com’u ağırlıyor!

etohum_logoYeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum, 7 Kasım Ankara toplantısında Blogcu.com ve Akakce.com’u ağırlıyor. 10:00 – 16:00 saatleri arasında düzenlenecek olan toplantı Microsoft İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

İnternet girişimcilerine yol göstererek Türk internet pazarına katkıda bulunmayı amaçlayan etohum, başarılı öykülerini paylaşmayı sürdürüyor. 7 Kasım Cumartesi günü Microsoft İnovasyon Merkezi’nde düzenlenecek olan Ankara toplantısında Blogcu.com ve Akakce.com’u ağırlayacak olan etohum, başarılı internet sitelerinin kuruluş öykülerinin birinci ağızdan aktarılmasını sağlayarak girişimcilere yol göstermeye devam ediyor. Toplantı 10:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

etohum etkinlikleri hakkında bilgi almak ya da toplantılara katılmak için www.etohum.com adresine girilmesi yeterli oluyor.

Yazan 02 Kasım 2009 Pazartesi. Kategori Güncel, İnternet. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME