Etohum’dan Çiçek Açan Kartvizitler

etohumKart

Türkiye’deki internet sektörünün büyümesine yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdüren etohum, yeni bir uygulama başlatarak çiçek açan kartvizitler hazırlıyor. etohum kartvizitleri kullanıldıktan sonra toprağa gömülüp sulanınca güzel çiçekler veriyor.

Türkiye’deki internet sektörünün büyümesine yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdüren etohum, internet dünyasının yanı sıra iş dünyasına da yeni tohumlar hediye ediyor. İnternet girişimcilerinin fikirlerinin yeşermesine yardımcı olan etohum, şimdi de misyonuna uygun bir şekilde tohumlu kartvizitler hazırlıyor.

Tasarımını Can Oktay Heper’in yaptığı kartvizitler, toprağa gömülüp sulandığı takdirde güzel çiçekler veriyor. Bir yüzünde ekimin nasıl yapılacağı gösterilen kartvizitlerin Ocak ayında kullanılmaya başlanması planlanıyor.

etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Yeni kartvizitlerimizi, etohum’un ruhuna uygun bir şekilde hazırlıyoruz. İletişim bilgileri elektronik ortama geçirildikten sonra bir işlevi kalmayan kartvizitleri böylece daha iyi değerlendireceğimize inanıyoruz. Toprağa gömülen ve belirtildiği gibi sulanan kartvizitler, iyi bakıldıkları takdirde çok güzel çiçekler veriyor. etohum, internet dünyasında olduğu gibi iş dünyasında da yeni tohumlar yeşertiyor.”

etohum etkinlikleri hakkında bilgi almak ya da toplantılara katılmak için www.etohum.com adresine girilmesi yeterli oluyor.

Yazan 19 Aralık 2009 Cumartesi. Kategori Güncel, Manşet, Son Dakika, Trend. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME