Evde Sinema Keyfiniz Samsung’tan

Samsung HW-F751_SoundbarSamsung’un patentli, hibrid lambalı amplifikatör teknolojisini içeren, HW-F751, hem işlevselliği hem de şık tasarımıyla evde sinema keyfine yeni bir boyut kazandırıyor.

Samsung’un lamba amfili teknolojisi sayesinde ürettiği Soundbar, üstün ses kalitesi ile kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. HW-F751, hem Samsung Smart TV, hem de subwoofer’a kablosuz bağlantı imkânı sağlayarak, kristal bir ses deneyimi ile işlevselliği, ustalıkla bir araya getiriyor.

Ses cihazları meraklılarını memnun etmek ve saf bir dinleme deneyimi üretmek adına geliştirilen kablosuz Soundbar HW-F751, lambalı amfinin zengin ve sıcak ses performansını elde etmek için, Samsung’un özel hibrid vakumlu tüp amplifikatör teknolojisi ile dijital amplifikatör berraklığını birleştiriyor.

Çok daha doğal bir ses deneyimi

Daha önceleri sadece premium ses ürünlerinde kullanılabilen lamba amplifikatörleri, daha doğal sesler sundukları için müzik tutkunları tarafından beğenilmekte fakat sesler bazen bozulmaya tabi olabilmekteydi. Buna karşın dijital amplifikatörler net bir ses çıkışı dağıtır, daha fazla enerji verimliliği sağlar ve daha küçük form faktöre sığardı.

Lambalı sistemini ön amplifikatörde kullanırken, güç amplifikatörü ise Soundbar’ın ince ve teknolojik gövdesini korumak için dijital bir sistemle donatıldı. Bu mükemmel birleşim sayesinde Samsung, ana ses ürünleri için ses kalitesinde çığır açan bir teknoloji sunuyor.

Samsung Smart TV’ler ile kablosuz özgürlük

HW-F751’in Soundshare özelliği sayesinde, Samsung Smart TV’lere kablosuz olarak bağlanabilirken, şık subwoofer bağlantısını yine kablosuz olarak kullanma imkânına sahipsiniz. HW-F751, Kurulum ve Ses Kalibrasyonu teknolojisi sayesinde ister sehpa üzerinde ister kutu içerisinden çıkan duvar askı aparatları sayesinde istediğiniz açıdan ses kalitesinin keyfini yaşamanıza olanak tanıyor. USB üzerinden MP3, WMA ve WAV formatlarını destekleyen HW-F751, 310 W yüksek ses gücü ile mevcut TV’nize kablolu veya kablosuz olarak bağlanma imkânını şık ve kompakt tasarımı ile birlikte sunuyor.

HW-F751’i farklı kılan bir diğer özelliği ise; mevcut 2.1 kanal yapısıyla, 3D Sound Plus ve Dolby Digital desteklemesi ve bu sayede ev konforunda sinema keyfi yaşama imkanı sunması. Samsung HW-F751 Soundbar, 1999 TL civarındaki son kullanıcı satış fiyatı ile tüketiciye sunuluyor.

Yazan 26 Temmuz 2013 Cuma. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME