Exper’den İddialı Kampanya:Bilgisayar Alana Tablet Bedava

ExperYenilikçi teknoloji markası Exper, yaz aylarının en iddialı kampanyasını başlattı. Haziran ayı boyunca Exper satış noktalarından masaüstü ya da dizüstü bilgisayar alanlara, Exper EasyPad E7HAN tablet bilgisayar hediye ediliyor. Yeni bir bilgisayara sahip olmak isteyenler için sunulan bu fırsatla, bilgisayar alan herkes, aynı anda Exper tablet bilgisayar sahibi oluyor.

Teknoloji meraklılarını son teknoloji ile buluşturan Exper, seçim yapmak zorunda bırakmıyor. “Kampanyanın En Güzelini Yaptık” sloganıyla duyurulan kampanyada masaüstü ya da dizüstü bilgisayar almayı düşünen tüketicilere, son dönemin en popüler teknolojisi tablet bilgisayar hediye ediliyor. Haziran ayı boyunca Exper satış noktalarında geçerli kampanya ile herkes, hem kaliteli ve avantajlı fiyatlarla bilgisayar sahibi olacak, hem de EasyPad E7HAN tablet bilgisayarla, yaz boyunca, oyun, eğlence, müzik ve gündemden uzak kalmayacak, her an mobil olmanın keyfini çıkaracak.

Kampanya kapsamında her seviyede kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik dizüstü, masaüstü bilgisayarlar ve ultrabook modellerinin yanı sıra Exper’ in oyun tutkunları için ürettiği oyun bilgisayarı, Xcellerator X83 modeli de cazip fiyat ve hediye fırsatıyla tüketicilerin tercihine sunuluyor.

Klasik notebooklardan %20 daha ince tasarıma sahip, yeni nesil Intel işlemcili UltraNote serisi notebooklarda kampanyaya dahil modeller arasında yer alıyor.

783 TL + KDV’den başlayan cazip fiyatlı kampanya modellerinin yanında, 249 TL değerinde Exper EasyPad 7inç Android 4.1 işletim sistemli tablet bilgisayar hediye olarak veriliyor.

Yazan 20 Haziran 2013 Perşembe. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME