Fakir alın babanızı şımartın!

“Babalar Günü”’nde babasını şımartmak isteyenlere Fakir Hausgeräte’den alternatif hediye önerileri…

Fakir Hausgeräte, birbirinden fonksiyonel küçük ev aletleriyle “Babalar Günü’nde ne hediye alsam?” telaşına son veriyor. Babasına kullanışlı ve farklı bir hediye almak isteyenlere Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, Ultracare ve Multicare Erkek Bakım kitleri alternatif oluyor.

Babayla Sohbet Başkadır

Babanızla sohbetlerinize eşlik edecek bol köpüklü Türk kahvelerini hazırlamada yardımcınız olacak Fakir Kaave, cezvede pişirme yöntemi esas alınarak tasarlanıp aynı lezzeti yakalama şansı sunuyor. Tek seferde 4 fincan kapasitesine sahip olan Fakir Kaave, ergonomik cezve ağzı sayesinde Türk kahvesinin olmazsa olmazı köpüğü her fincana eşit dağıtıyor. Farklı renk seçenekleriyle kahve tutkunu babaları şımartmak için özel bir hediye…

Her Daim Yakışıklı Babalara…

6 farklı kesici başlığı ve 6 farklı tarak aparatıyla Fakir Ultracare saç ve sakala istenilen şekli verirken, hassas detay başlığı sayesinde vücut, kulak, burun, favori ve ense kılı gibi ulaşması zor bölgelerin de rahatça temizlenmesini sağlıyor. Ultracare çift yönlü saç kesme tarağı ve 3 boy ayarlı favori kesme başlık tarağı sayesinde babaların berbere olan ihtiyacını evde rahatça karşılıyor. Paslanmaz çelik kesici bıçakları ıslak ve kuru saçta kolay kullanım sağlarken vücut tıraş tarağı, vücudun her bölgesinde istenilen şekilde uygulama imkanı veriyor. Fakir Ultracare’in 45 dakikaya kadar kablosuz kullanılabilme özelliği de işlevselliğini artırıyor. Temizleme fırçası, berber tarağı, bakım yağı, şarj standı, şarj adaptörü gibi aksesuarlarıyla Ultracare, babasına komple bir bakım seti hediye etmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Fakir Multicare şık ve modern tasarımı ile 50 dakikaya kadar kablosuz kullanım sağlıyor. Ayarlanabilir saç kesme tarağı ile saçlarınızı istediğiniz kısalıkta kesmenizi sağlıyor. Multicare Kulak Burun Kılı Temizleme Cihazı da burun, kulak kılları ve favori, sakal, ense kılları kesimi için ideal. Fakir Multicare’in bakım yağı, temizleme fırçası ve adaptörü de ekstra aksesuarları olarak veriliyor.

Yazan 11 Mayıs 2017 Perşembe. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME