FESPA Digital 2013’te serginde HP Rüzgarları Esiyor

hp_FESPA,HP, afiş ve tabela baskı hizmeti sağlayıcılara yönelik HP Scitex ve HP Designjet yazıcı ve baskı makinelerinin geniş ürün ailesini 25 – 29 Haziran tarihleri arasında Londra’da düzenlenecek FESPA Dijital 2013 etkinliğinde sergileyeceğini duyurdu.

HP standının (H50S/H80S) ziyaretçileri HP’nin öncü Latex portföyünün yanı sıra, hem esnek hem de sınırlı grafik sanat projelerinin üstlenilebilmesi için tasarlanmış en yeni rulodan ruloya, düz yataklı ve hibrit geniş formatlı yazıcıları görme fırsatına sahip olacak. HP’nin sunduğu yeni mürekkepler, malzemeler, otomasyon ve üretim sürecini daha akıcı hale getiren diğer özelliklerle baskı hizmeti sağlayıcılar müşterilerine sundukları canlı ve yaratıcı iç mekan/dış mekan uygulamaların çeşitliliğini artırabilecekler.

UV ışınlarıyla sabitleşen mürekkepler ve HP Latex Mürekkep teknolojilerinin faydaları genişliyor

HP Latex mürekkeplerle üretilen baskılar kokusuz olmalarıyla kokunun bir sorun teşkil edebileceği hastane ve okullardaki iç mekan ve dış mekan uygulamaları için ideal ve yenilikçi bir çözüm olarak öne çıkıyor. Yazıcılar vinil, kumaş, kağıt, film ve düşük maliyetli kaplamasız seçeneklerin de dahil olduğu geniş çeşitlilikteki alt maddeleri işleyebilmenin yanında çevre bilincine sahip müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamalarına da yardımcı oluyor. Söz konusu uygulamalar POS/POP grafikler, posterler, hafif kutular, hafif tabelalar, duvar kaplamaları, araç grafikleri ve etkinlik pankartları gibi birçok iş türü için çözüm üretiyor.

Tabela ve afiş sağlayıcıları ve oluklu paket dönüştürücüler de tabelalar, sabit afişler ve oluklu tabelalara yönelik HP Scitex düz yataklı baskı makinelerinin sunduğu çözümleri keşfedebilecekler. HP Scitex FB7600 endüstriyel baskı makinelerinde kullanım için geliştirilen UV ışınları ile sabitleşen HP FB225 Scitex Mürekkep, hizmet sağlayıcıların çevre bilincini gözeten son kullanıcı ürünlerini sunmalarını sağlıyor. Yeni Gelişmiş Renk Paketi seçeneği, hizmet sağlayıcıların uçtan uca renk takımlarına Turuncu ve Açık Siyah mürekkepleri eklemelerine olanak tanırken daha yüksek kaliteli uygulamalara erişmelerini ve daha kurumsal sonuçlar sunabilmelerini sağlıyor.

Duvar kaplama ve tekstil ile iç dekorasyon pazarına HP ile giriş mümkün

FESPA ziyaretçileri HP Latex Mürekkep Teknolojilerinin hizmet sağlayıcılara yeni büyüyen pazarlara girip iç dekorasyon hizmetleri gibi heyecan verici uygulamalar sunma konusunda nasıl yardımcı olduğunu da yerinde görecek. HP WallArt çözümünün kullanılmasıyla gerçekleştirilen duvar kağıdı baskısı, fotoğrafçılık ve sanat çalışmaları için kanvaslar, kumaşlar için tekstil baskısı, hafif tabela ve geçici tekstil gibi alanlar baskı hizmeti sağlayıcıları için yeni gelir kaynakları yaratıyor.

HP WallArt çözümü müşterilere duvar kaplama işlerini genişletmelerine destek olacak tasarım yazılımı, ortam, baskı ve sonuçlandırma seçeneklerini içeriyor. Kullanımı son derece kolay olan bulut tabanlı bir web servisi olan çözüm tasarım, görselleştirme ve kişiselleştirilmiş duvar kaplama üretim süreçlerini kolaylaştırıyor.

Yazan 14 Haziran 2013 Cuma. Kategori Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME