Filotürk ve Mobiliz işbirliği başlıyor

asdTürkiye’nin ilk ve tek mobil takip operatörü FiloTürk, araç takip ve filo yönetim sistemleri alanında Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından Mobiliz’in verim ve rekabet gücünü artırıcı çözümleriyle hizmet sunuyor.

3.500’ü aşkın müşteriye daha yakın hizmet verebilmek hedefiyle kurulan FiloTürk çalışmalarını yeni Genel Müdür Tunca Akkaya’nın liderliğinde sürdürüyor. 1 Mart 2010 itibarı ile göreve başlayan Genel Müdür Akkaya şirketin faaliyetleriyle ilgili olarak basın mensuplarına kapsamlı bilgiler verdi.

Şubat ayında faaliyete geçen FiloTürk’ün kanal, pazarlama ve teknik destek organizasyonu yapılandırmasının tamamlandığını vurgulayan Akkaya, “Mobiliz’in teknolojideki öncü rolünün bir eseri olan FiloTürk ile müşterilerimize daha etkin bir şekilde ulaşacağız. Hedefimiz müşteri memnuniyetinde çıtayı daha da yükseğe taşıyarak pazardaki lider konumumuzu pekiştirmek olacaktır” dedi.

3.500’den fazla firmanın 50 bini aşkın aracında kullanılıyor

FiloTürk, Mobiliz tarafından geliştirilen araç takip ve filo yönetim sistemleriyle, pek çoğu kendi sektörlerinde lider 3.500’ü aşkın firmaya hizmet veriyor. Sistemlerin, 50 bini aşkın araçta kullanıldığını kaydeden Akkaya, şunları söyledi:

“Sistem, GPS uydu takip yöntemi ile elde edilen konum ve hız gibi bilgilerin, uygulamaya bağlı olarak araca monte edilen diğer sensör verileri ile birlikte GSM/GPRS üzerinden bir merkeze iletilmesi ve kullanıcılara tamamen İnternet tabanlı olarak sunulması esasına dayanıyor. FiloTürk olarak hizmete sunduğumuz Mobiliz sistemleri, kuruluşların verimliliğini artırıyor ve önemli bir rekabet avantajı kazandırıyor. Sistem ile filodaki araçların yakıt tüketimi en aza indirgeniyor. Ekonomik ve güvenli sürüş denetimi ile masraflar azalıyor. Araçlardan gelen anlık bilgiler etkili bir planlama ve yönetime olanak tanıyor. Kuruluşlar sistemle filolarını kontrol altında tutarak hizmet kalitelerini ve rekabet güçlerini artırabiliyorlar. Mobiliz ürünlerinin satışının yanı sıra, FiloTürk’ün yaygın hizmet ağı sayesinde, montaj ve servis gibi tüm satış sonrası hizmetleri de 81 ilde sunuyoruz. Müşterilerimizin FiloTürk’e ulaşmak için tek yapmaları gereken, 444 2722 (444 ARAC) çağrı merkezimizi aramak.”

Mobiliz ve FiloTürk Kurucu Ortağı Levent Aydoğan ise Mobiliz’in, bu alanda 25 yıllık bir deneyimle kurulduğu 2004 yılından bu yana yeni nesil araç takip ve filo yönetim sistemleri sunarak firmalara yüksek verim ve rekabet gücü kazandırdığını vurguladı. Aydoğan, “Mobiliz, konusunda Türkiye’nin en güçlü Ar-Ge kadrosu ile geliştirdiği yeni nesil araç ve filo yönetim sistemleri ile hem teknoloji hem de hizmet kalitesi açısından lider konumda bulunuyor. FiloTürk’ün kurulması ile Mobiliz asıl konusu olan Ar+Ge ve yeni ürün geliştirme misyonuna daha fazla odaklanacak” dedi.

Mobiliz ve FiloTürk’ün diğer Kurucu Ortağı Adil Masaracıoğlu da, “FiloTürk’ün güçlü yapılanması ve Sayın Akkaya’nın birikimleri ile, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vereceğiz. Bu hizmet odaklı yapılanmayla, iş gücümüzün ve müşteri sayımızın giderek artacağına güvenimiz tamdır” ifadesini kullandı.

Yazan 16 Mart 2010 Salı. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME