FujiFilm ve Sonus FotoPost Uygulaması ile Çığır Açtı

FujiFilm ve Sonus yazılım yeni iOS uygulamaları FotoPost’u Apple mobil cihaz kullanıcılarına sundu. Apple App Store’dan ücretsiz indirilebilen bu uygulama ile iPhone, iPod ve iPad kullanıcıları mobil cihazları ile çektikleri fotoğraflarını uygulama içerisinden istedikleri adette seçip diledikleri adrese gönderebilecekler.

FotoPost uygulaması ile kullanıcılar cihazlarında kayıtlı fotoğraflarını baskı için seçebilecekleri gibi uygulamanın sağladığı Instagram bağlantısı ile instagram albümlerinden de sipariş verebilecekler. Bir adet ve üzeri fotoğraf baskı siparişi verilebilen uygulama altı farklı baskı boyutu sunuyor. 10×15, 13×18, 15x21cm gibi 3 farklı klasik dikdörtgen baskı boyutunun yanısıra 10×10, 13×13, 15×15 cm boyutlarında yine 3 farklı kare baskı seçeklerini de sunuyor.

Baskı adet fiyatlarının 0.40 Kr ile 1.3 TL arasında değiştiği uygulamada fiyatlar boyuta ve adete göre değişiklik gösteriyor. Uygulamanın ödeme sistemi ise PayPal tarafından güvenli bir şekilde sağlanıyor. Kullanıcılar PayPal üyesi olmadan da kredi kartları ile ödeme yapabiliyorlar.

Neredeyse tamamen dijital fotoğrafçılığa geçilen günümüzde yavaşlayan fotograf baskı alışkanlıklarına yeni bir soluk getirmesi beklenen FotoPost uygulaması ile telefonların albümlerinde, sosyal paylaşım platformlarında kalan fotoğrafların yeniden evlerin duvarlarını, masaların üstlerini süslemeleri amaçlanıyor.

Uygulama geliştiricisi Sonus Yazılım kısa bir süre sonra yayınlanacak güncelleme ile Facebook bağlantısı, fotograf aksesuraları, farklı baskı çeşitlerini de kapsayacağını açıkladı.

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME