Fujitsu ısınan dizüstü pillerini yenisiyle değiştiriyor

fujitsu

Fujitsu Nisan 2007 ve Haziran 2009 tarihleri arasında pazara sunulmuş olan belirli AMILO dizüstü bilgisayar modelleri için bir pil değiştirme programı başlattığını duyurdu. Pil değişim programının yalnızca çok sınırlı olarak AMILO Pa2510, Pi2512 ve Pi2515 modelleri için geçerli olduğu bildirildi.

Bazı pillerin aşırı ısınması ve ilişkili yangın riski hakkında müşterilerden çok az sayıda bildirim gelmesine rağmen müşteri memnuniyetine ve güvenliğine verdiği önem nedeniyle böyle bir değişim programı başlatan Fujitsu, üstün performansı ve yenilikçi tasarımıyla tüketicinin tercihi olan diğer AMILO, AMILO Pro ve LIFEBOOK dizüstü modelleri için herhangi bir sorun rapor edilmediğini duyurdu.

Fujitsu, pilden kaynaklanan özel bir durumla karşılaşan müşterilerine ücretsiz pil değiştirme programı sunarken, güvenlik önlemi olarak söz konusu dizüstü bilgisayar modellerinde müşterilerin yeni pil alana kadar mevcut pili çıkarmasını ve dizüstü bilgisayarlarını AC güç adaptörüyle çalıştırmasını tavsiye ediyor.

Pil değiştirme programı ve etkilenen modellerin nasıl tespit edileceği hakkında ayrıntılı bilgi ve ayrıca pilin nasıl çıkarılacağı konusunda kullanıcının adım adım izleyeceği yönergeler http://ts.fujitsu.com/amilo-p-batteryexchange web sitesinde yer alıyor.

Yazan 14 Aralık 2009 Pazartesi. Kategori Donanım, Güncel, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME