Fujitsu, KOBİ’lerle buluşuyor

Fujitsu Türkiye’nin Intel işbirliğiyle düzenlediği Fujitsu Road Show, bir ay içerisinde 20 farklı ilde KOBİ’lerle buluşacak. 30 Temmuz’a kadar Fujitsu Teknoloji Aracı’nda KOBİ’lere değer katan ve rekabet avantajı kazandıran istemci, dizüstü bilgisayar, PC ve iş istasyonları ürünleri tanıtılacak.

Fujitsu Road Show etkinliği kapsamında önce 30 günde 30 merkez ziyaret edilecek. Fujitsu Teknoloji Aracı’nın ziyaret edeceği il ve ilçeler arasında Keşan, Çanakkale, Ezine, Balıkesir, Ödemiş, Uşak, Söke, Isparta, Burdur, Yalvaç, Kumluca, Muğla, Akhisar, Manisa, Yalova, İznik, Çaycuma, Zonguldak, Bartın, Akçakoca ve Düzce yer alıyor.

 Fujitsu Türkiye, KOBİ’lere uygun maliyetlerle en son teknolojilere sahip olma fırsatını sunuyor. Fujitsu’nun KOBİ’lere yönelik istemcileri, LIFEBOOK dizüstü bilgisayarları, ESPRIMO PC’leri ve CELSIUS iş istasyonları yüksek performansları, enerjiyi verimli kullanmaları, yönetim ve kullanım kolaylığı gibi özellikleriyle KOBİ’lerin rekabet avantajı elde etmelerini sağlıyor.

 

 

Yazan 12 Temmuz 2012 Perşembe. Kategori Güncel, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME