General Mobile DST 3G şimdi 299 TL

Teknolojiyi yakından takip eden ve dünyadaki ilkleri Türk kullanıcılar ile buluşturan General Mobile’ın, 3G ve çift sim kart teknolojisini farklı bir tasarımla bir araya getiren General Mobile, DST3G Smart’ı şmdi 299TL ….

3G desteğinin yanısıra DST3G Smart, 3MP kameraya sahip ayrıca MSN, Yahoo Talk, Google Talk ve AOL Messenger kullanımında olanak sağlıyor.

UMTS “3G”,  EDGE, GPRS, MMS, SMS, Email desteği sunan DST3G Smart, UMTS ve GSM bir arada kullanıldığında, iki hat aktif sadece UMTS veya tek hat olarak kullanıldığında 5 gün bekleme süresine sahip. DST3G Smart’ın standart kutusunda 2 pil yer alıyor.

MP3, MPEG4, 3GP oynatıcıya, fm radyoya, stereo speaker’a, 2 adet değiştirilebilir menü görüntüsüne, arka plan olarak hareketli flash uygulamasına sahip olan DST3G Smart, 4GB’lık arttırılabilir hafızayı destekliyor. Kişiselleştirmede sınır tanımayan DST3G Smart,  menüsündeki profiller bölümünden yapacağınız ayarlama ile SIM1 için toplantı moduna geçerken, SIM2 için dışarıda modu ile çağrıları iletebiliyor.

Ergonomik dizaynı ile de göz alan DST3G Smart hem 3G ile görüntülü konuşmayı hem de hızlı internet bağlantısını destekliyor.

DST 3G Smart Satış Fiyatı: 299TL

Yazan 23 Ağustos 2010 Pazartesi. Kategori Kampanya, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME