General Mobile DST800’ü tanıttı

gmEstetik tasarımı, çiftsim kart teknolojisi, ergonomisi ve televizyonu ile General Mobile DST800 cep telefonunda farklılığı arayanlar için üretildi. Çift sim kart teknolojisini zarif bir tasarımla televizyon ile buluşturan DST800, fonksiyonelliği ile öne çıkıyor.

Kullanıcı ihtiyaçlarını ön planda tutan tasarımları ile göze çarpan General Mobile, DST800 modeli metal tasarımı, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. İnce çizgileri farklı renk alternatifleri ve 2,4″ ekranında televizyon izleme imkanı ile telefonda vizyon dönemini başlatıyor.

Gümüş, siyah ve kahve renk seçenekleri bulunan DST800, 3,2MP kamerası, televizyonu, java desteği ile birçok özelliği kullanıcısına bir arada sunuyor. General Mobile DST800’te bulunan özellikler; mp3,mpeg4, Bluetooth, gprs, wap, mms, ses kayıt ve fm radyo. Kutu özellikleri olarak da göz dolduruyor  masa üstü şarj, yedek pil ve hafıza kartı.

Yazan 08 Aralık 2009 Salı. Kategori İnceleme, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME