Genius, CeBIT 2010’da sizi standına bekliyor

Genius , Almanya’nın Hannover kentinde 2 – 6 Mart 2010 tarihleri arasında düzenlenecek olan CeBIT 2010 Fuarı’na katılıyor.

Tüm tüketiciler için yenilikçi ürünler geliştirmeye kendini adamış bir firma olan Genius, çevre birimleri sektöründe 25 yılı aşkın deneyime sahip. Fuarda geniş bir yelpazedeki Video İletişimi, Ses, Dijital Görüntüleme, Laptop aksesuarları ve kablosuz bilgisayar çözümlerini gözler önüne serecek olan Genius’ın öne çıkan ürünlerinden bazıları şunlar:

Genius FaceCam 3020’nin 1080P Full HD video iletimi sayesinde Youtube ve benzeri video sitelerine kolayca yükleme yapabilirsiniz. MSN ve Skype gibi anında mesajlaşma ya da diğer Internet video görüşmeleriniz için bir kulaklık takımı da içeriğe dahil.

LuxeMate T830, yeni nesil bir Dokunma Kontrollü kablosuz multimedya masaüstü seti. Multimedya fonksiyonları için dâhili sekiz dokunmaya duyarlı tuşu bulunan LuxeMate T830’un ince keycap dizaynı size en rahat yazım deneyimini yaşatır. Kablosuz fare ise enerji tasarrufu özelliğinin yanı sıra, yüksek çözünürlükte çok daha hassas bir imleç kontrolü sunar.

CEBIT 2010’a katılmanız durumunda Genius’ın en yeni ürünlerini görmek ve Genius yetkililerinden görüş almak isterseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Genius Standı’nı Hall 17, Stand F05’te ziyaret edebilirsiniz.

Yazan 25 Şubat 2010 Perşembe. Kategori Donanım, Güncel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME