GoDaddy’den alan adı e-posta kampanyası

GoDaddy, alan adı ve eşleşen e-posta kampanyası ile Türkiye’deki küçük işletmelerin profesyonel online kimlikler oluşturmalarına, işletmelerinin reklamını yapmalarına yardımcı oluyor.

Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, Türkiye’deki işletmelerin alan adı ve eşleşen e-posta ile markalarını online ortama taşımalarını sağlıyor. Müşteriler, çevrimdışında olduğu kadar online ortamda da profesyonel görünen işletmeleri tercih ediyor ve artık Türkiye’deki küçük işletmeler ayda 4,49 TL’ye isletmenizinadi.com alan adı ve eşleşen siz@isletmenizinalanadi.com e-posta adresi ile profesyonel görünebilir.

Küçük işletmeler, ayda yalnızca 4,49 TL’ye .com, .biz, .club, .co, .net, .xyz veya .orguzantılı alan adı alabilir, müşterileriyle iletişimde kullanım için profesyonel, alan adıyla eşleşen e-posta adresi oluşturabilirler. 10 GB’lık e-posta depolama alanı ve ödüllü müşteri hizmetlerinin de desteğiyle her e-posta alışverişinde işletmelerinin reklamını yapabilirler.

GoDaddy, Türkiye’deki işletmelere fikirlerine isim vermek, profesyonel web sitesi oluşturmak, müşteri çekmek ve işlerini yönetmek konusunda tam destek veriyor. GoDaddy’nin Türkiye’de sunduğu ürünler arasında alan adları, web sitesi mimarı, WordPress Hosting’in de dâhil olduğu hosting ürünleri, e-posta pazarlama araçları, SSL sertifikaları ve web sitesi güvenliği ürünleri yer alıyor.

Yazan 21 Temmuz 2017 Cuma. Kategori Güncel, İnternet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME