Google Android’li Motorola Tabletler Yolda

185197-motorola-android-tablet_1_180

Motorola’nın Google Android çalıştıran yeni tabletinin sızan resim ve özellikleri, internette sıkça karşımıza çıktı. Gizemli 3G cihaz geniş bir ekrana sahip ve Google uygulamalarını tam uyumlu olarak çalıştırabiliyor.

Ayrıca xt701 olarak bilinen android tablet 854 x 480 çözünürlüğe sahip 3.7 inçlik dokunmatik ekrana sahip ve Cortex A8 işlemciyle desteklenmiş. Söylentilere göre farklı 3G verilerini (WCDMA / HSDPA 10.2M / HSUPA 5.76M) destekliyor.

Motorola’nın android tableti sahip olduğu diğer özellikler: oto focus özelliğine sahip 5 megapixel kamera ve flaş ( önceki söylentilerde 8 megapixel bir kameraya sahip olacağı söyleniyordu), GPS, FM radyo, WiFi, Bluetooth ve 32 GB’a kadar arttırılabilir hafıza.

Motorola’nın android tabletinin sızan fotoğraflarında alışılmışın dışında bazı özellikler dikkat çekiyor; cihazın sağ tarafında bulunan üzerinde kamera ve fotoğraf/video galerilerinin aydınlatılmış kısayol tuşlarını barındıran hafif çıkıntı. Ayrıca yan tarafında açma/kapama tuşu, kamera tuşları ve ses ayarlama tekerleği bulunuyor.

Yazan 25 Aralık 2009 Cuma. Kategori Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME