Google Denek Olarak Çalışanlarını Kullanıyor

googlepone1

Google, kendi işletim sistemi Android’i kullanan telefonları çalışanlarına dağıttı, bu da beraberinde şu ara sıkça duyulan Google-Phone’un gerçek olduğu söylentilerini getirdi.

Google bu telefonların çalışanlarına yeni özellikleri denemeleri için dağıtıldığını söyledi. Her hangi bir Google Markalı bir telefondan bahsedilmedi. Ancak daha önce bir google çalışanının twitter da Google Phone ile yazdıklarına bakılınca bu dedikoduların ardı arkası kesilmiyor.

Google’ın bloglarına bakıldığında Ürün Yönetici Yardımcısı Mario Queiroz’un Bu telefonları sadece yeni teknolojileri çalışanlarının denemeleri için dağıttıklarını söylüyor ve özel detaylarla ilgili bilgi vermiyor.

Bu dedikoduların gerçekliğe dönüşüp dönüşmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak, bilişim sektörünün her alanında büyümeye devam eden Google kendine ait bir marka ile telefon üretmeye de başlarsa hiç şaşırmamak gerekir.

Yazan 14 Aralık 2009 Pazartesi. Kategori Güncel, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME