GSK’nın “Doktor Bul” uygulaması Apple AppStore’da ilk 10’da

zzzzGlaxoSmithKline Türkiye’nin iPhone kullanıcıları için sunduğu “Doktor Bul” uygulaması, Apple Uygulama Mağazası AppStore’da en çok indirilen ücretsiz medikal uygulamalar arasında ilk 10’a girdi. MagiClick tarafından geliştirilen “Doktor Bul” uygulamasını telefonuna yükleyen iPhone kullanıcıları, en yakın çocuk ve kadın doğum doktorlarını en hızlı şekilde listeleyebiliyor.

GlaxoSmithKline Türkiye ve MagiClick’in sağlık alanında bir ilke imza atarak iPhone kullanıcıları için geliştirdiği “Doktor Bul” uygulaması,  Apple Uygulama Mağazası AppStore’da en çok tercih edilen ücretsiz uygulamalardan biri oldu. 10.000’i aşkın iPhone kullanıcısı tarafından indirilen “Doktor Bul”, Apple AppStore’da yer alan ücretsiz medikal uygulamalar arasında ilk 10 arasında yer alarak önemli bir başarıya imza attı.

“Doktor Bul” uygulaması çocuk ve kadın doğum doktorlarına en kolay şekilde ulaşabilmenizi sağlıyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra bulunduğunuz yere en yakın doktorları listeleyip erişim bilgilerini inceleyebiliyorsunuz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ile Adana’daki çocuk ve kadın doğum doktorlarından oluşan kapsamlı bir veritabanına sahip bulunan “Doktor Bul”, dilerseniz doktorun adresini harita üzerinde görüntüleme imkanı da sunuyor. GlaxoSmithKline Türkiye’nin desteklediği AsiDunyasi.Com projesi kapsamında geliştirilen “Doktor Bul” uygulamasını kullanarak il, ilçe veya doktor ismine göre de arama yapılabiliyor.

“Doktor Bul” uygulamasını Apple AppStore’dan ücretsiz olarak indirmek için tek yapmanız gereken arama kutucuğuna “Doktor Bul” yazmak ve uygulamayı iPhone’unuza indirmek.

Yazan 23 Mart 2010 Salı. Kategori Kurumsal, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME