Güçlü ritim kablosuz özgürlükle buluştu

Müzik dinlemenin ve telefon görüşmelerinin keyfini kablolarla uğraşmadan özgürce çıkarabileceğiniz, ultra hafif ve konforlu boyun bandıyla Philips’in yeni kulak içi kulaklığı UpBeat Metalic Pro özel fiyatıyla ilk kez n11.com’da satışa açıldı.

E-ticaret platformu n11.com, profesyonel ses deneyiminin yanı sıra büyük bas ve oval kulaklılarıyla güçlü ritmi kablosuz özgürlükle buluşturan Philips UpBeat Metalic Pro’yu satışa açtı. n11.com’a özel satışa açılan kablosuz kulaklıklar 349 TL fiyatıyla meraklılarını bekliyor.

Yüksek kaliteli parlak kaplamasıyla şık bir görünüm yaratırken ekstra koruma sağlayan kulaklık, oval ses tüpü aparatıyla da kulağın şekline uygun ergonomik rahatlık sunuyor. Güçlü hoparlörleriyle güçlü bas ve net ses üreten Metalic Pro, bluetooth teknolojisiyle akıllı cihaza kolayca eşleşiyor, müziğin ve telefon görüşmelerinin keyfini kablolarla uğraşmadan kristal netliğinde özgürce çıkarmaya imkân tanıyor. E-ticaret platformu n11.com’a özel 349 TL fiyatıyla Philips UpBeat Metalic Pro ilk kez kullanıcının karşısına çıkıyor.

 

Yazan 17 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Her Şey!, Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME