Güvenilir performans, uygun fiyat ile buluşuyor

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, S7 ve V7 ürün grubunu genişletiyor. V7, üretkenlik için gereken bütün özellikleri sunan giriş noktası ürün grubu iken S7 de birinci sınıf bazı özelliklere sahip. S7 ürün grubunun tamamı 21,5 inç ölçüsünde 2 farklı modelden ve 23,8 inçlik 4 farklı modelden oluşacak. V7’nin ürün grubunun tamamı ise daha da geniş bir tercih yelpazesi sunuyor. 


Güçlü ve kullanımı kolay  S7 ve V7 ürün grubu ekranlar, performans, gerekli özellikler ve makul fiyatın mükemmel karmasını sunuyor. Üstelik çağrı merkezlerinden okullara ve kütüphanelere, özel ve kamudaki ofislere kadar, kamu ve özel sektör kuruluşlarının yanı sıra home ofis kullanıcıları için de ekran başında geçirilen zamanı da daha kolay, daha üretken ve daha bütçe dostu hale getiriyorlar.

Her iki ekran ürün grubu da daha üst düzey modellerde bulunan inovasyonlara sahip. Hatta ilk bakışta, özellikle S7 ekranları, hem masa üstünde daha az yer kaplayan hem de temiz, minimalist bir görünüm yaratan daha ince çerçevesi ve ayak kolonu ile göreni etkiliyor. Hem S7 hem de V7 ürün gruplarının en yeni modelleri ise üç taraftan da çerçevesiz.  İşte bu akıcı tasarım, iyi görünmenin yanı sıra  iki ekranın yan yana yerleştirilmesini gerektiren uygulamalar için de değerli: Ekranların arasındaki “bağlantı” neredeyse görünmüyor, bu durum da daha iyi karşılaştırmalar ve üretkenlik için tek, büyük bir ekran varmış algısı yaratıyor. İki ürün grubunda da, Full HD çözünürlüğe ve IPS teknolojisinin geniş görüntüleme açısına sahip bu paneller, ekran neredeyse yandan bile görüntülense net, keskin bir görüntüleme sağlıyor. Ekranın konumlandırması ise en üst düzeyde rahatlık için ayarlanabilir: S7 ürün grubunun tabanı ise, ekranın tam istenen açıya göre eğlip sağa sola döndürülüp yüksekliğinin ayarlanabilmesini sağlıyor. V ürün grubu ekranlarının hepsinde eğme seçeneği bulunuyor.

Verimliliği ve esenliği artıran kullanıcı merkezli özellikler
S7 ürün grubu ve V7 ürün grubu ekranları, yoğun kullanıma uygun şekilde tasarlandı. MMD Philips monitörleri Avrupa Ürün Müdürü Artem Khomenko’nun da belirttiği gibi, kullanıcıların ihtiyaç duydukları süre ne kadar ise o süre boyunca üretken olmalarını sağlayacak en uygun özellikler ile donatıldı: “Bu ekranlar, saatler süren görüntülemeyi daha verimli kılacak ürünü farklı kılan bir dizi özellik ile tasarlandı.”

Şu anda S7 Ürün grubu ekranlarının tümünde standart olarak yenilikçi SoftBlue LED Teknolojisi bulunuyor. Araştırmalar, LED ekranlardan yayılan mavi ışık dalgalarının zaman içinde görmeyi olumsuz etkileyebileceğini gösteriyor. SoftBlue, işte bunu ortadan kaldırmak için, monitörün donanımına yerleştirilen bir teknoloji.  SoftBlue Teknolojisi,  görüntünün renginden ödün vermeden zararlı mavi ışık dalgalarını azaltıyor. V7 ürün grubu ekranları ise, benzer etkili LowBlue ışık moduna sahip bir teknolojiye sahip. LowBlue ışık modu da, zararlı LED mavi ışığı azaltan bir yazılım çözümü.

Kullanıcıların gözlerinin rahat etmesine yardımcı olan diğer özellikler ise uzun belgeler için kağıttan okur gibi bir okuma deneyimi yaratan EasyRead (S7 ve V7 ürün gruplarında) ve ekranda görüntülenen şeyin ne olduğuna bağlı olarak renkleri ve arka aydınlatma yoğunluğunu otomatik olarak ayarlayan (örneğin bir hesap tablosunun optimum ayarları video izlerkenki optimum ayarlardan çok farklıdır) SmartContrast (S7 ve V7 ürün gruplarında) bulunuyor.

İş amaçlı kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda ise, S7 ürün grubu ekranları ek özelliklerle donatıldı. Dahili stereo hoparlörler, video konferans gibi görevlerde harika sese sahip bir multimedia deneyimini garantilerken Flicker-Free Teknolojisi ise daha rahat bir görüntüleme için parlaklığı düzenleyip titreşim etkilerini de azaltıyor.

Yazan 18 Mayıs 2017 Perşembe. Kategori Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME