Güvenli E-postada Fortinet lider

 
FortiMail zararlı e-postaları sıfır hata ve yüzde 100 başarıyla engelleyerek Virus Bulletin’in VBSpam+ Sertifikası ile ödüllendirildi.

Yüksek performanslı siber güvenlik çözümlerinde küresel lider olan Fortinet Virus Bulletin’in VBSpam karşılaştırmalı incelemesindeki 15 çözümde toplam yüzde 99,997 başarı oranıyla liderliği elden bırakmayıp 8. defa üst üste VPSpam+ sertifikasına layık görüldüğünü duyurdu.

E-posta tabanlı saldırıların savunulduğu ilk kale
E-postalar hala kötücül yazılımların yayıldığı bir numaralı yol ve Fortinet’in Threat Landscape raporunun da gösterdiği gibi fidye amaçlı yazılımlar en çok bu vektörde yayılıyor. Fortinet’in güvenli e-posta ağ geçidi FortiMail, Fortinet Security Fabric ile entegrasyonu sayesinde küresel ve yerel tehditlere karşı gerekli istihbaratın, FortiMail ve FortiSandBox’ın da yer aldığı Fortinet’in Advanced Threat Protection sisteminin geri kalanıyla paylaşılmasını sağlıyor. Bu eşsiz yaklaşım ile var olan ve daha önce görülmemiş tehlikelere karşı kurumlar ve çalışanlar korunup hassas ve gizli bilgilerin kaybedilmesinin önüne geçiliyor.
Fortinet üçüncü parti onaylama ve test etmeye verdiği önem ile müşterilerine sunduğu güvenlik tekliflerinin faydasını ve inovasyonunu garanti ediyor. Fortinet’in FortiMail çözümü Virus Bulletin’in yaptığı VBSpam testinin tüm bölümlerinde yer aldı. Testin detaylı sonuçlarına göre Fortinet’in güvenli e-posta ağ geçidi teknolojisi spam tespiti ve filtrelemede en yüksek seviyelerde, sıfır hata gösterdiği performans tescillenmiş oldu.

Martijn Grooten, Virus Bulletin Editörü
“Fortinet, Virus Bulletin’in gerçekleştirdiği testlerde uzun süredir mükemmel sonuçlar gösteren bir karneye sahip. Bu yüzden de en yeni VBSpam karşılaştırmalı incelememizdeki performansı da bizi şaşırtmadı. Fortinet’in şeffaflık ve doğrulanabilirliğe verdiği önem, Virus Bulletin’in sürekli değişen küresel tehditlere karşı güvenlik camiasına bilgi verme misyonuna katkıda bulunuyor.”

Yazan 21 Temmuz 2017 Cuma. Kategori Güncel, Güvenlik, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME