Hepsi Birarada; Creative ZEN MX

Creative ZEN MXCreative uzun süredir beklenen yeni MP4 oynatıcısı Creative ZEN MX’i piyasaya çıkardı.

Creative ZEN MX , oldukça şık tasarımı ve zengin özellikleriyle göze çarpıyor. 8 GB’lık kapasitesi 2.000 adet şarkı, saatlerce video veya binlerce fotoğraf saklayabilmenize imkan sağlıyor.

Creative ZEN MX’in en önemli özelliklerinden biri de 16,7 Milyon renk tanımlı, 320x x 240 piksel çözünürlükteki, 2.5” lik parlak TFT LCD ekran! Bu kaliteli ekran sayesinde hem filmlerinizin hem de fotoğraflarınızın yüksek görüntü kalitesiyle görüntüleyebilirsiniz.

Creative ZEN MX kredi kartı büyüklüğünde ve sadece 65 gr ağırlığında. Bunun yanında küçücük boyutlarına rağmen bir güç canavarı! Dahili Li-Ion pili ile 25 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebiliyorsunuz. Eğer müziklerinizden sıkılırsanız, 32 kanal hafızalı FM radyosu ile hayatın ritmini yakalayabilirsiniz.

Creative ZEN MX’in 8GB’lık hafızası size yeterli gelmezse SD kart girişi sayesinde  hafızayı artırabilir, fotoğraf makinenizdeki ya da cep telefonunuzdaki resim ve videoları ZEN MX’inize aktarabilirsiniz.

Film oynatımı, mp3 çalma, radyo ve ses kayıt özelliklerinin yanı sıra ZEN MX, taşınabilir disk olarak da kullanılabiliyor.

Yazan 28 Ocak 2010 Perşembe. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME