Her zevke uygun, renk renk, çeşit çeşit USB bellek

asdLacie ve PQI USB belleklerinin Türkiye distribütörü olan DataStar, farklı tasarımlarda ve renklerde, model model, çok şık USB belleklerle tüketicilere seçenek sunuyor. Kredi kartı şeklindekinden anahtar biçiminde olana, kolye ya da anahtarlık gibi taşınabilenden madeni para tasarımındakine değin çeşit çeşit USB bellek, artık sadece veri depolama aracı olmaktan çıkıp birer aksesuvara dönüşmüş durumda.

Bilgisayarlardaki USB giriş yuvası standardının gelişip kullanımının yaygınlaşmasına paralel olarak ortaya çıkan ve dijital verilerimizi yanımızda taşıma olanağı sağlayan USB bellekler, farklı tasarımları ile artık birer aksesuvara dönüştüler. Lacie ve PQI markalı USB belleklerin Türkiye distribütörü olan DataStar da ürün portföyünde çok farklı tasarımda ve renkte USB belleğe yer veriyor.

Farklı kapasitelerdeki ürünler sadece veri depolama yetenekleri ile değil değişik tasarımları, farklı renk seçenekleri ile de tüketicilere alternatif oluşturuyor. DataStar’ın satışa sunduğu USB bellekler arasında anahtar şeklinde olan modelden minik bir çakmak görünümündekine kadar çok değişik tasarım dikkat çekiyor. Taşıma kolaylığı yaratması açısından da bir kolye ya da anahtarlık şeklinde kullanılabilen ya da deri taşıma kılıfı bulunan USB bellekler mevcut.

Çok şık, çeşit çeşit, renk renk USB bellekler 2GB’tan 64GB’a kadar geniş bir kapasite seçeneği de oluşturuyor. ‘Kaliteli ürün, uygun fiyat’ sloganıyla hizmet sunan DataStar’da bu farklı tasarımlı, gelişkin ürünlerin fiyatları da cazip. 2GB’lık bir USB belleğin satış fiyatı 11 dolardan başlıyor.

DataStar ayrıca özel günler için de farklı tasarımlı USB bellekleri tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yılbaşında, sevgililer gününde bu günlere özel tasarımlı ve çok şık USB bellekler teknoloji tutkunları için şık ve ekonomik hediye seçenekleri oluşturuyor.

Yazan 07 Mart 2010 Pazar. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME