Hertz yeni hizmetleriyle çağa ayak uyduracak

HertzDünyanın önde gelen araç kiralama şirketlerinden Hertz, müşterilerin, araba rezervasyonlarını Blackberry ve iPhone’ları üzerinden yapabilecekleri bir uygulama üzerinde çalışıyorlar.

Hertz şirketinin açıklamasına göre; önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde, mobil telefonlarda kullanılacak olan ücretsiz uygulamalarını kullanıcılara tanıtacaklar. Müşteriler, bu uygulamayı kullanarak, araç rezervasyonları yapabilecekleri gibi, Hertz merkezlerinin yerlerini ve son promosyonları da cep telefonlarından öğrenebilecekler.

Hertz, bir çok tabelasını LCD ekranlarla değiştirerek, bu yıl Frankfurt, Chicago, Atlanta ve Shangai’den başlayarak hizmetlerini de modernleştirecek.

Şirket, ayrıca alışılagelmiş sarı logosunu da daha modern yeni bir logo ile değiştirecek ve daha çağa uygun bir görüntüye kavuşmaya çalışacak.

145 ülkede 8000’den fazla merkezde faaliyetini sürdüren dünyanın en büyük araç kiralama şirketi olan Hertz, bu yenilemelerin ne kadar maliyeti olacağını açıklamadı.

Yazan 11 Aralık 2009 Cuma. Kategori Güncel, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME