Hosting firması “daha.net”, iletişim ajansı olarak Marjinal Porter Novelli’yi seçti

daha.net“Türkiye’de hosting artık daha.net” sloganıyla Türk hosting pazarına giren ve 1997 yılından beri bu alanda faaliyet gösteren Kanadalı Softcom firmasının iştiraki olan daha.net, iletişim ajansı olarak Marjinal Porter Novelli’yi seçti!

1993 yılından bu yana Türkiye’nin alanında öncü firmalarına iletişim danışmanlığı  hizmeti sunan, 2008 yılı itibariyle de dünyanın önde gelen halkla ilişkiler ajanslarından olan Porter Novelli’nin ağına katılan Marjinal Porter Novelli, Türkiye hosting pazarına hızlı ve iddialı bir giriş yapan daha.net (http://www.daha.net) ile el sıkıştı. Başta KOBİ’ler olmak üzere her ölçekten firmaya, bireylere ve bayilere web hosting paketleri, İngiltere ve Kuzey Amerika destekli Cloud VPS (Bulut Sanal Sunucu) barındırma hizmeti, çok cazip fiyatlı “co-location” ve “dedicated” sunucu servisleri, onlarca alan adı uzantısı seçeneği ve web sitesi tasarımı hizmeti sunan daha.net, Marjinal Porter Novelli’den iletişim danışmanlığı hizmeti alacak.

daha.net Genel Müdürü  Timur Çataklı, konu hakkındaki görüşlerini şöyle dile getirdi: “Türkiye merkezli veri merkezimiz ile hosting alanında ihtiyaç duyulan pek çok hizmeti aynı çatı altında bulma imkânı sağlıyoruz. Türk internet pazarına hızlı ve iddialı girişimizi destekleyecek bir iletişim strateji için de Marjinal Porter Novelli’yle çalışma kararı aldık. Bu kararı almamızda, Marjinal Porter Novelli’nin bilişim sektöründeki tecrübesi ve uzmanlığı etkili oldu. Türk hosting pazarında yeni bir sayfa açmak için büyük bir istek ve heyecan duyuyor, bu doğrultuda Marjinal Porter Novelli ile yapmış olduğumuz işbirliğinin bizi başarıya ulaştıracağına inanıyoruz.”

Marjinal Porter Novelli Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Asuman Bayrak ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Alanında büyük deneyim sahibi bir firmanın Türkiye’deki markası olarak faaliyete geçen daha.net ile işbirliği yapmış olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bilişim sektöründe elde ettiğimiz tecrübe nedeniyle, hosting alanında yaşanmakta olan sorunları biliyor ve daha.net için uygulayacağımız iletişim stratejisinin bu sorunların çözüme ulaşmasında önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz. Marjinal Porter Novelli olarak iletişim, internet ve sosyal medya alanlarındaki deneyimimizle daha.net’in sunduğu servis ve hizmetlerin duyurulmasına büyük bir katkı sağlayacağımıza ve daha.net ile birlikte oluşturduğumuz sinerjinin başarılı sonuçlar doğuracağına inanıyoruz.”

Yazan 22 Ocak 2010 Cuma. Kategori Kurumsal, Manşet, Röportaj, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME