HP Çözüm ve Deneyim Merkezi Arızaları Ücretsiz Tespit Ediyor

hp_egitim haberAralık 2011’de Avrupa bazında ilk olarak İstanbul’da başlatılan ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanması hedeflenerek açılan HP Çözüm ve Deneyim Merkezi, hizmet vermeye başladığı günden bu yana yaklaşık 50 bin müşteri tarafından ziyaret edildi. 20 binin üzerinde HP ürününe bu merkezde onarım hizmeti sunulurken ayrıca HP müşterilerine danışmanlık, ücretsiz arıza tespiti ve eğitim hizmetleri de verildi.

Tüm HP müşterilerine ücretsiz arıza tespiti

HP Çözüm ve Deneyim Merkezi, HP bilgisayarları ile ilgili desteğe ihtiyaç duyan tüm müşterilerinin en güvenilir çözüm adresi olarak öne çıkıyor. HP Care Pack Servisleri ile HP bilgisayarların garantisi 1 yıl uzatılabiliyor. Performance Plus servisi ile HP müşterilerinin bilgisayarlarını en iyi performansında kullanabilmesi sağlanıyor ve Veri Taşıma Servisi ile HP bilgisayarlardaki kişisel verilerin bir başka ortama taşınabilmesi sağlanıyor. Üstelik tüm HP bilgisayar sahipleri HP Çözüm ve Deneyim Merkezi’ne gelerek “ücretsiz” arıza tespit servisinden faydalanabiliyorlar. Garantisi sona ermiş bilgisayarlar için HP Teknoloji Uzmanları arıza tespitlerinin ardından onarım için özel fiyat teklifi sunuyor.

HP Teknoloji Uzmanlarından ücretsiz eğitimler

HP Teknoloji Uzmanları, HP müşterilerini kullandıkları cihazların teknolojilerine dair bilgilendirmek ve eğitmek için ücretsiz grup eğitimleri düzenliyor. Salı günleri HP Bilgisayarınızı Tanıyın etkinliğinde HP kullanıcılarına ürünlerini nasıl en yüksek performansta kullanabilecekleri öğretilirken Perşembe günleri gerçekleştirilen Windows 8 Eğitimi’nde de Windows 8 işletim sistemi tüm yönleriyle katılımcılara aktarılıyor. Dileyen HP müşterisi sembolik bir ücret karşılığında HP Teknoloji Uzmanı ile 30 dakikalık birebir “Kişisel Destek Servisi” hizmetinden yararlanabiliyor.

En yeni HP ürünleri avantajlı olarak satın alınabiliyor

HP Çözüm ve Deneyim Merkezi’nde, en son teknolojiye sahip HP bilgisayar ve yazıcı ürün grupları incelenebiliyor ve satın alınabiliyor. Yazıcı ve bilgisayarlarla birlikte kullanılabilen orijinal aksesuar ve sarf malzemeleri de yine HP Çözüm ve Deneyim Merkezi’nden edinilebiliyor. Garanti kapsamı dışında kalmış eski HP Bilgisayarları’nı gösteren HP Çözüm ve Deneyim Merkezi müşterileri, yeni HP Bilgisayarları’na yüzde 15 indirimle sahip olabiliyorlar.

HP MEMA Bölgesi İş Planlama ve Deneyim Merkezi Yöneticisi Berç Çubukciyan, HP Çözüm ve Deneyim Merkezi’ne ilişkin şunları söylüyor: “Müşterinin beklentisini ve sorunlarını doğrudan dinleyip yine doğrudan çözümler üretmek marka olarak hem ilkemiz hem de hedefimiz. Avrupa’da ilk kez İstanbul’da açılan HP Çözüm ve Deneyim Merkezi de bunun somut örneklerinden bir tanesi. Amacımız müşterilerimiz ile daha yakın bir ilişki kurmak ve bir marka olmanın yalnızca ürün satmak olmadığını göstermek.”

Yazan 05 Haziran 2013 Çarşamba. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME