HP TouchSmart tx2 ile geleceğe dokunun

asdHP, yeni ürünü TouchSmart tx2 ile masaüstü ve dizüstü bilgisayar teknolojisini yeniden yorumluyor.

Mobil kullanıcılar için tasarlanmış çoklu dokunmatik teknolojiye sahip ilk çevrilebilir dizüstü bilgisayar olan yeni HP TouchSmart tx2 ile geleceğe dokunmanız ve parmak ucunuzla geleceği keşfetmeniz mümkün.

HP TouchSmart tx2 teknolojisiyle fotoğraflarınızı, şarkılarınızı, video görüntülerinizi ve her türlü web dosyanızı yalnızca ekrana dokunarak seçebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. HP TouchSmart tx2 şık, eğlenceli ve kullanımı kolay dizüstü bilgisayar arayan kullanıcılar için mükemmel bir dijital eğlence deneyimi sunuyor.

Ekranı döndürüp katlayarak yazı tahtası moduna geçirip dijital kalemle notlarınızı yazabileceğiniz TouchSmart tx2, bu notları otomatik olarak bilgisayar yazısına da dönüştürebiliyor. HP TouchSmart tx2, çoklu dokunmatik özelliği sayesinde dosyalarınızın tümünü parmağınızın ucuyla seçebilme özgürlüğü sunuyor.

Enerji tasarruflu 12,1 inç arkadan aydınlatmalı LED ekranı, HP baskılı kaplaması ile HP TouchSmart tx2, yanınızda taşımaktan mutluluk duyacağınız kadar şık, zarif ve çevre dostu bir dizüstü bilgisayar.

Yazan 22 Mart 2010 Pazartesi. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME