HP’den Kurumlara Destek

hpHP kurumların zamandan ve maliyetten tasarruf etmesine destek olacak baskı ve kişisel sistemler ürün grubunun genişletilmiş portföyünü duyurdu. HP’nin yeni ürün ve çözümleri kurumların mevcut ortamlarına sorunsuz bir şekilde uyum gösterdiği gibi içerik oluşturma, içeriğe erişim ve içeriği tüketim açısından verimi artırarak kurumların çalışma hızlarını artırıyor.

Alan tasarrufu sağlayan ve gerek zengin multimedya ve opsiyonel dokunmatik ekran seçenekleri ile öne çıkan ticari all-in-one bilgisayarların da dahil olduğu HP Pro ve HP Elite serisi masaüstü PC’ler kurumlarda üretkenliğin merkezi görevini görüyor. Buna ek olarak bulut tabanlı baskı çözümleri ve HP’nin kurumlara özel ilk tableti HP ElitePad ile bağlantılı mobil bir satış noktası çözümü de büyüme ve verimliliğe katkı sağlıyor.

HP Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Filiz Akdede şunları söylüyor: “Kurumların zorlu rekabet koşullarında büyümeyi sürdürebilmeleri için kullanabilecekleri tüm avantajlara ihtiyaçları var. Verim, üretkenlik ve nihayetinde tasarruf sağlayan teknolojiler sunan HP, iş dünyasının sürekli değişen şartlarına hitap eden modern çözümlerini müşterileri ile buluşturuyor.”

Geleneksel PC ve baskı endüstrileri müşterilerin alışkanlıkları, kurumsal şartlar ve yaşam tarzlarının değişimine paralel olarak evrimleşti. HP, mobil kullanım, dokunmatik ekran erişimi ve bulut tabanlı çözümlerinden oluşan portföyüyle müşterilerin teknolojiyi kullanma alışkanlıklarının evrimini yansıtan bağlantılar ve deneyimler çağının öncülüğünü yapıyor.

Mobilite ve işlevsellik

HP’nin kurumlara sunduğu ve mevcut sistemlere sorunsuz olarak entegre olabilen yenilikleri arasında şunlar yer alıyor:

ElitePad için HP Retail Jacket kurumların mobil satış noktası ve destekli satış becerileri ile müşterilerinin taleplerini mağazanın her yerinde yanıtlayabilmesine olanak tanıyor. HP ElitePad tabanlı yeni mobil çözüm perakendecilerin mevcut BT altyapılarına entegre oluyor, mevcut mağaza sistemlerine bağlanmalarını ve müşteri hizmetlerinin gelişmesini sağlıyor.

HP ePrint Enterprise 2.2 artık tüm dünyada 3 bin 800’ün üzerinde iş ortağı ile çalışan Good Technology şirketinin sunduğu mobil cihaz yönetim çözümleri ile entegrasyon seçeneğini içeriyor. Good iOS uygulamasına uyumlu HP ePrint Enterprise çözümü mobil kullanıcılara Good uygulamaları üzerinden güvenli baskı alma imkânı tanırken, kurumlardaki BT yöneticilerinin esnek güvenlik kontrolü yapabilmelerini de sağlıyor.

Bulut ile gelen etkinlik

Günümüzün her zaman bağlantı halinde olan dijital dünyasında kurumlar daha fazla kontrole ve gerçek zamanlı altyapı erişimine ihtiyaç duyuyor. Bulut teknolojisi kurumlara pazarlama verimini artırma konusunda destek olan yeni modeller sunarken iş verimini geliştiriyor ve müşteri portföyünün artmasına katkı sağlıyor. HP’nin bulut yenilikleri arasında şunlar yer alıyor:

HP Relate uygulaması kurumlardaki Salesforce ortamının her yerinden kişisellik seviyesi yüksek ve çarpıcı belgeler oluşturulmasını kolaylaştırıyor. Dünyanın önde gelen iş uygulamalarından Salesforce AppExchange ile uyumlu HP Relate, Salesforce kullanan herkesin daha hızlı belge üretmelerine olanak tanıyor. HP Relate, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaz aylarında kullanıma sunulacak: www.appexchange.com.
HP Flow CM Professional özelliğinde yapılan geliştirmeler, bulut tabanlı bir içerik yönetimi sağlayan bu çözümün kullanıcılarına daha fazla güvenlik ve esneklik sağlıyor. HP Flow CM Professional halihazırda yalnızca ABD’de kullanılabiliyor.

Artırılmış üretkenlik

HP ürünleri, çözümleri ve servisleri vitrinlerden kulislere kadar farklı kurum ortamları için verimli üretkenlik sunuyor.

HP Pro ve HP Elite serisi masaüstü PC’ler yüksek seviyede güce sahip bilişim işlevlerini kompakt bir tasarımda sunarak her türlü çalışma ortamına uyum sağlıyor.

HP Pro ve HP Elite serisi AiO PC’ler dokunmatik kullanım ve entegre yakın alan iletişimi (NFC) gibi uygulamalarla ofis üretkenliğine katkı sağlıyor. Bu yöntemlerle dosyalar kolaylıkla paylaşılabiliyor, ofisin her noktasından gerekli dosyalara erişilebiliyor.

Microsoft 2014 yılının Nisan ayında uzun süredir kullanılan Windows® XP işletim sisteminin vadesini dolduracak ve söz konusu sistem kullanıcılarına destek sunmaya son verecek. HP bu süreçte firmalara teknolojilerini modernize etme konusunda yardımcı olurken çalışan üretkenliğini artıracak ve söz konusu süreçteki zaman kayıplarını önleyecek. HP’nin sunduğu AiO ve masaüstü bilgisayarlarda Windows 7 ya da Windows 8 işletim sistemleri önceden yüklenmiş olacak. HP ayrıca KOBİ’lere teknolojilere de bu süreçte destek sunacak.
Kanallara bağlılık

HP her ölçekten kuruma işletmelerini bir üst seviyeye taşıma konusunda destek sunarken kanallardaki iş ortaklarının da müşterilerine daha iyi hizmet verebilmelerini sağlayacak şekilde, kanallara bağlılık kararlılığını genişletiyor.

Yürürlükte olan HP Yönetilen Baskı Uzmanlığı Yeniden Satış programı iş ortaklarına HP donanım ve malzemelerini sözleşmeleri olarak satma imkânı tanıyor. Halihazırda EMEA bölgesinde etkin olarak Yönetilen Baskı Uzmanlığı çözümlerinin satışını yapan 300 civarında HP çözüm ortağı bulunuyor.

Yazan 26 Haziran 2013 Çarşamba. Kategori Kurumsal, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME