HTC’ nin yeni Avrupa pazarlama direktörü belli oldu

htc_logoHTC Avrupa’nın üst düzey pazarlama görevine tüketici malları pazarlamasında deneyimli yeni bir isim atandı.

Mobil telefon tasarımında dünyanın önde gelen firmalarından HTC Corporation, Vladimir Malugin’i EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) Bölgesi Pazarlama Direktörü olarak atadı. Daha önce Polaroid Tüketici Elektroniği’nde ürün ve pazarlama müdürlüğünün yanı sıra Eastman Kodak’ta pazar geliştirme müdürlüğü görevlerinde bulunan Malugin, EMEA Bölgesi’nde HTC’nin tüm marka, pazarlama ve iletişiminden sorumlu olacak.

Vladimir Malugin, çeşitli lider tüketici markalarının Avrupa bölgesindeki en üst pazarlama ve yönetim pozisyonlarında bulunmuş bir isim olarak önemli bir deneyimi beraberinde getiriyor. Malugin geçmişte bir çipset kuruluşunda iş geliştirme bölümünün yönetimini üstlenmiş, kurduğu danışmanlık şirketi ile aralarında çok uluslu şirketlerin de bulunduğu çeşitli kurumlara pazarlama ve dijital danışmanlık hizmetleri vermişti.

HTC EMEA Pazarlama Direktörü Vladimir Malugin “HTC, mobil alanda izlenmeye değer bir marka. Üstün teknolojiye sahip yenilikleri ve tasarımlarıyla ünlü; ayrıca kullanıcılarına benzersiz bir mobil deneyim sunuyor. HTC’nin daha kapsamlı tüketici bilinci oluşturduğu ve lider akıllı telefon tasarımcısı olarak pozisyonunu güçlendirdiği bugünler gerçekten heyecan verici zamanlar. Tüketicilere ait bir marka olma yolunda gösterdiği evrimin önemli bir aşamasında bu marka bünyesine katılmış olmaktan ötürü büyük heyecan duyuyorum ve başarısının sürekliliğine katkıda bulunmak için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Yazan 17 Şubat 2010 Çarşamba. Kategori Fotolar, Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME