HTC’nin Yeni Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi (EMEA) Başkanı Phil Blair

WP8_FlyerHTC; Phil Blair’ı yeni Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi (EMEA) Başkanı olarak atadığını duyurdu. Daha önce bölgenin Ürün ve Operasyon Başkan Yardımcılığı’nı yürüten Phil, 2005 yılında bölgenin kuruluşu ve bugünlere getirilmesiyle ilgili eş kurucu olarak Florian Seiche ile yakın iş birliği içinde çalışmıştı.

Şirketten ayrılma kararı alan Florian’ın yerine geçen Phil, aynı zamanda HTC’nin Birleşik Krallık yönetiminden ve bölgenin stratejik büyümesini yürütmekten de sorumlu olacak. Akıllı telefon pazarındaki engin deneyimi, mobil cihazlar konusundaki derinlemesine bilgisi ve endüstri ortaklarıyla geçmişe dayanan güçlü ilişkileri, Phil’i HTC’ye yeni fırsatlar yaratma ve HTC’yi bir sonraki büyüme aşamasına taşıma açısından güçlü bir pozisyona yerleştiriyor. Bu vesileyle, şirkete uzun yıllardır göstermiş olduğu bağlılığından dolayı Florian’a teşekkür etmek ve gelecekteki çalışmalarında ona başarılar dilemek isteriz.

Yazan 29 Nisan 2013 Pazartesi. Kategori Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME