“Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor”`da kaleleri ele geçirenler ödüle doymuyor

GamersFirst’ün yeni ve tarayıcı tabanlı MMO RTS oyunu Hükümdar Online’da 4 Şubat tarihinde başlayacak ve 2 hafta sürecek oyun içi etkinlikte başarılı olan oyuncular kendi seçecekleri 3 adet oyun için eşyanın sahibi olacak.

Ücretsiz oyun keyfinin en gözde adresi GamersFirst’ün, IGG işbirliği ile kullanıma sunduğu “Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor” adlı oyun, oyunseverleri amansız mücadelelere sahne olan gizemli Mu diyarında buluşturuyor. Hükümdar Online en uç noktalarda heyecan içeren PvP ve ekip strateji düzlemini gerçek zamanlı olarak oyuncularına yaşatıyor. Kralların savaşında başarılı olmanın yolu ganimet toplamaktan değil, krallığı kurtaracak önemli idari kararlar almaktan geçiyor.

Keskin grafiklere kaliteli görsellere ve oyuncuyu sarmalayan bir atmosfere sahip olan Hükümdar Online, kış tatiline heyecan katacak bir etkinliğe sahne oluyor. 4 Şubat Cuma günü başlayacak ve haftada 2 kez (Salı-Cuma, Cuma-Pazartesi arasında) düzenlenecek olan oyun içi etkinlikte koordinatları önceden verilen, GamersFirst’e ait kaleleri ele geçirmeyi başaran oyuncular kendilerinin seçeceği 3 adet oyun içi dükkan eşyasına sahip olacak.

Yazan 05 Şubat 2011 Cumartesi. Kategori İnceleme, İnternet, Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME