IBM mobil çözümleri Geleceğe Işık Tutuyor

ıbm logoCihazdan cihaza bağlantıların 2022’de küresel ölçekte 18 milyara çıkması bekleniyor. Günümüzde sosyal iş ağları yazılımlarıyla donatılmış mobil cihazlar, gündelik hayatımızın ve sosyal iş dünyasının en büyük yardımcılarından.

Mobil cihazlar hem bireysel kullanıcıları hem de işletmelerle müşterilerini daha önce hiç görülmemiş bir şekilde bir araya getiriyor, karşılıklı etkileşim ve iletişim sağlıyor. Öyle ki, mobil cihazlarını yanından ayırmayan mobil kullanıcı oranı yüzde 91’lere varıyor.

40 yıl sonra dünya nüfusunun yüzde 70’inin şehirlerde yaşayacağı düşünülürse; güvenli ve rahat trafik her zamankinden önemli olacak. Gerçek zamanlı veri analizi yaparak sürücülerin trafikte geçirdikleri zamanı azaltmasına imkan sağlayan IBM sistemleri sayesinde şehirler artık daha akıllı.

Tüketicilerine sadece neyi sunacaklarını değil, nerede ve ne zaman sunacaklarını da gösteren yenilikçi IBM teknoloji ve çözümleriyle şirketler artık daha güçlü.

Yazan 25 Temmuz 2013 Perşembe. Kategori Her Şey!, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME