IBM Müşterilerine zEnterprise Anabilgisayar Portföyü

AnabilgisayarYeni IBM zBC12 üst düzeyde performans, esneklik ve ölçeklenebilirlik sağlıyor. 4,2 GHz ile daha hızlı bir işlemci, iki kat daha fazla kullanılabilir bellek kapasitesi ve büyüdükçe öde yaklaşımıyla müşterilere, sistemlerini bu yönde geliştirmeleri için olanak tanıyor.

Kurumsal bilgi işlem alanında uzun yıllara dayanan teknoloji liderliğine sahip IBM; en yeni analitik, bulut ve mobil bilgi işlem için tasarlanmış yeni zEnterprise BC12 (zBC12) ana bilgisayarını tanıttı.

Bu haberle birlikte IBM zEnterprise portföyüne yeni sektörel çözümler, gelişmiş yazılım ve işletim sistemleri de eklenerek müşterilerin kendi müşterilerine daha iyi hizmet sunmasına da yardımcı olunuyor. Bu inovasyonlar; bankaların yeni mobil bankacılık hizmetleri sunmasını, sigorta şirketlerinin sahte talep ödemelerini önleyebilmesini, kamu kurumlarının bulut ortamındaki yeni uygulamaları kullanarak vatandaşlarla etkileşime geçmesini ve onlara hizmet sunmasını sağlamak amacıyla tasarlandı.

Yeni duyuruları değerlendiren IBM Türk Power Systems ve System z Ürün Müdürü Kadir Yılmaz şunları söylüyor: “Analitik, bulut ve mobil bilgi işlem her sektörden işletmenin müşterileriyle iş yapma biçimini değiştiriyor. IBM’in zEnterprise teknolojileri, yeni ve gelişmekte olan iş yüklerinin yönetimi için müşterilere güçlü ve yüksek düzeyde güvenli bir platform sağlayarak, pazara sunma süresini hızlandırarak, müşterilerle kurulan daha güçlü bağlantılarla işlerini büyütmeyi teşvik ederek ve maliyetleri azaltarak bu gibi zorluklara yanıt veriyor.”

Yazan 19 Ağustos 2013 Pazartesi. Kategori Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME