IBM ve HPE yazılımda güçlerini birleştirdi

 

HPE Yazılım iş ortağı Basistek ile IBM yazılım iş ortağı Proteam, BT Servis Yönetimi konularında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için tecrübelerini ve güçlerini birleştirdi.

Özellikle Basistek, BT Servis ve Süreç Yönetimi konularındaki tecrübesini ve Proteam’ de Envanter Yönetimindeki tecrübesini birleştirerek bilgi teknolojileri servislerinin uctan uca yönetilmesi ihtiyacını karşılamaya başlıyor.

Hem Türkiye’de hem de yakın coğrafyada kurumsal firmalara IT yönetimi ve izleme konularında danışmanlık hizmeti sunan Basistek 2017 de proje yönetimine odaklanıyor. HPE Software Platinum İş Ortağı olan şirket, Türkiye’de elde edilebilecek en yüksek iş ortağı seviyesine sahip olup bunun tamamı İş Teknolojisi Optimizasyon projeleri sayesinde kazanırken, bilgi teknolojisi alanında ülkemizde ve çevre ülkelerde birçok değerli markanın danışmanlık hizmetlerini çarpıcı maliyet ve tasarruf avantajları ile gerçekleştirdiği gibi sponsorluklarla da sektörün gelişmesine katkıda bulunuyor.

Proteam’in sergilediği yüksek performans ve başarılı projeleri, IBM tarafından yılın en hızlı gelişen iş ortağı ödülünü kazanmasını sağlarken Proteam Genel Müdürü Mert Gökaşan, bu ödülü kazanmalarındaki katkılarından ötürü, başta hizmet sundukları firmalara, çalışma arkadaşlarına ve yazılım alanında lider teknoloji üreticisi IBM’e teşekkür ettiğini belirtti.

Yazan 10 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Manşet, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME