İç Denetim Farkındalık Ödülü’nün Sahibi “Avea” oldu

AVEA farkındalık ödülüAvea, Türkiye İç Denetim Enstitüsü’nün “İç Denetim Farkındalık Ödülü”ne layık görüldü. Avea, iç denetim mesleğinin paydaşlar nezdinde tanıtımı ve farkındalık yaratma adına yaptığı başarılı çalışmalar kapsamında Türkiye İç Denetim Enstitüsü tarafından, “Kurumsal Farkındalık” kategorisinde verilen “İç Denetim Farkındalık Ödülü”nün sahibi oldu.

Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, Türkiye’deki iç denetim uygulamalarının uluslararası standartlara kavuşması, mesleğin mükemmelliğe ulaşması ve iç denetim meslekleri ile ilgili farkındalığın artırılması amacıyla Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) tarafından verilen “İç Denetim Farkındalık Ödülleri”nin “Kurumsal Farkındalık” kategorisindeki “İç Denetim Farkındalık Ödülü”nün sahibi oldu.

Avea, Türkiye İç Denetim Enstitüsü tarafından “İç Denetim Farkındalık Ayı” kapsamında bu yıl 3. defa düzenlenen “İç Denetim Farkındalık Ödülleri”nde, şirketlerin yarıştığı Kurumsal Farkındalık Kategorisi’nde, iç denetim mesleğinin paydaşlar nezdinde tanıtımı ve farkındalık yaratmak adına yaptığı başarılı çalışmaları kapsamında ödüllendirildi.

Dünyadaki GSM operatörleri tarafından yürütülen en iyi iç denetim organizasyonları dikkate alınarak, iş birimi bazlı yeniden yapılanma gerçekleştiren Avea, çalışma prensiplerini emniyetli, verimli, etik ve tarafsız olarak belirlediği iç denetim ekibi ve bu alanda gerçekleştirdiği öncü çalışmalarıyla kurumsal farkındalık kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Yazan 24 Mayıs 2013 Cuma. Kategori Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME