IceWarp Unified Communications Server v10 kullanıma sunuldu

1260878682_Icewarp_v10_2

IceWarp, dünya genelinde yaygın olarak kullanılan Icewarp Communication Server ürününün yeni sürümünü piyasaya sürdü. Yeni sürüm, güçlü iletişim, birlikte çalışabilirlik ve mobilite özellikleriyle dikkat çekiyor.

Dünyanın önde gelen e-posta sunucusu ve iletişim yazılımı üreticilerinden IceWarp, iletişim sunucu platformunun yeni sürümünü, dünya genelinde kullanıma sundu. Yeni sürüm, özellikle iletişim araçlarının sunduğu güç, yüksek entegrasyon ve mobil özellikleriyle öne çıkıyor. IceWarp Versiyon 10, Türkiye’de de AcademyTech tarafından kullanıma sunuldu.

Pek çok kullanıcıya göre Versiyon 10’nun asıl başarısı, yeni ve güçlü birlikte çalışma (collaboration) özellikleri ile mobilite kavramını çok iyi şekilde biraraya getirmesinde yatıyor. Bu özellikler arasında Exchange ActiveSync teknolojisinin IceWarp SmartSync tarafından genişletmesi gibi mobil iletişimi akıcı kılan özellikler de bulunuyor.

Operatör seviyesinde kararlılık ve kurumsal seviyede zengin özelliklere sahip olmasına rağmen Versiyon 10 neredeyse hiç bir konfigürasyon gerektirmeden kurulabiliyor. Bu sayede sistem yöneticilerinin kurumlarında gerçek entegre iletişimini uygulamalarına odaklanmalarına olanak tanıyor.

“Versiyon 10, entegrasyonda yeni standartlar ortaya koyması bakımında iletişim teknolojilerinde yeni bir paradigma değişimi getiriyor” diyen Icewarp’ın CEO’su Ladislav GOC “ürün gelişmiş iletişim, birlikte çalışma, güvenlik ve mobiliteyi tek bir birleşik çözümde sunarken büyük dosya eklentilerinin güvenliğini sağlayan bir metod olan IceWarp SmartAttach gibi çığır açan yeni özellikleri de beraberinde getiriyor “ dedi.

IceWarp, yenilikçi özellikleriyle birlikte müşterilerine esnek lisanslama imkanı da sunuyor. Versiyon 10’un dikkat çeken ölçeklenebilirlik ve zengin özellik seti, ürünü büyük kurumsal müşteriler ve hosting sağlayıcılar için ideal bir çözüm olarak öne çıkartırken esnek lisans modeli sayesinde ilk kez gerçek bir entegre iletişim çözümü küçük ölçekli işletmeler için de ulaşılabilir hale geldi.

Diğer posta sunucularına göre performans testlerinde tam puan alan Merak Mail Server yeni adıyla IceWarp Unified Communication, 20 kullanıcıdan başlayan ve Sınırsız kullanıcıya kadar hizmet verebilen bir ürün. Ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için www.icewarp.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazan 16 Aralık 2009 Çarşamba. Kategori İnternet, Kurumsal, Manşet, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME