ICT Summit NOW Bilişim Zirvesinde Buluşalım

ICT Summit NOW Bilisim Zirvesiİnterpromedya’nın bu yıl 13.’sünü düzenlediği Bilişim Zirvesi, en eski kültürlerin ve yerleşimlerin beşiği Avrupa, Asya ve Afrika’nın yeniden dünyanın merkezine oturmasına istinaden bu seneyle birlikte “ICT Summit NOW (New Old World)” adını alıyor.Yepyeni bir logo, çarpıcı bir tema ve iddialı bir yaklaşım ile Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının en büyük bilişim zirvesi olmanın yanı sıra dünyanın da en önemli bilişim zirvelerinden birine dönüşüyor.

“Daha hiçbir şey görmediniz!” sloganını sahiplenen zirve, üç kıtanın farklı coğrafya ve kültürlerden iş ve teknoloji liderlerini Vodafone ana sponsorluğunda24-26 Eylül 2013 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde buluşturacak.

Teknolojinin Her Alanından Vizyon Konuları

Zirvede alanında uzman, sıra dışı ve vizyoner konuşmacılar, panelistler; Büyük Veri, Bulut Bilişim, Makinelerarası İletişim (M2M), Yapay Zeka ve Biyometri, Ar-Ge ve Teşvikler, e- sağlık/m-sağlık, Telekom, Savunma ve Ulusal Bilgi Güvenliği, Enerji ve Verimlilik, Finans ve Bankacılık, Eğitimde Bilişim, Akıllı Şehir İstanbul, Dijital Yaşam ve Oyun konularını işleyecekler.

Bilişim Zirvesi’nde En Dikkat Çeken Teknoloji Konuları

Zirvede ücretli kayıt olan ziyaretçilerimiz dışındaki ziyaretçilerimiz isterlerse; Oyun Konferansı, Yapay Zeka ve Robot Teknolojileri Forumu, Dijital Yaşam Oturumları, Akıllı Şehir İstanbul Konferansı, İş ve Teknoloji Sunumları ve Sektörü Geliştirme Forumları ücretsiz olarak dinlenip, ilgili konulardaki tema alanları da ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Yazan 11 Eylül 2013 Çarşamba. Kategori Ekonomi, Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME