ICT Summit NOW Bilişim Zirvesinin Erken Kayıtları Uzatıldı

s1366791001_ICT_Summit_NOW_Bili__im_Zirvesi_13_logoEn eski kültürlerin ve yerleşimlerin beşiği Avrupa, Asya ve Afrika’nın yeniden dünyanın merkezine oturmasına istinaden “ICT Summit NOW” adını alan bilişim zirvesi, bölgenin merkezi İstanbul’da, “Daha hiçbir şey görmediniz!” ana temasıyla, 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde düzenleniyor. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek zirvenin, 1 Nisan’da başlayan erken kayıtları ise 15 Mayıs tarihine kadar uzatıldı.

“İnterpromedya’nın bu yıl 13.’sünü düzenlediği Bilişim Zirvesi, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının dünyanın merkezine yeniden oturmasına istinaden “ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi” adını alıyor. Yepyeni bir logo, çarpıcı bir tema ve iddialı bir yaklaşım ile bu sene 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek zirve, aynı zamanda “eski dünyanın” en büyük bilişim zirvesi olacak.

Erken kayıt için son gün 15 Mayıs!

“ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi” için 1 Nisan’da başlayan erken kayıtlar ise 15 Mayıs’a kadar uzatıldı. Zirve için bu sene iki katılım şekli belirlendi. Buna göre erken kayıt ücreti standart katılımcı için 250 Euro, VIP katılımcı için 500 Euro olacak. 16 Mayıs-23 Eylül tarihleri arasında başlayacak normal kayıt döneminde ise ücretler standart katılımcı için 550 Euro, VIP katılımcı içinse 800 Euro olacak. Zirve zamanı (24-25-26 Eylül) yapılacak kayıt ücretleri ise standart katılımcı için 650 Euro, VIP katılımcı için 900 Euro olarak belirlendi.

Rekor katılım beklentisi

“Daha hiçbir şey görmediniz!” ana temasına sahip zirve, düzenlendiği 3 gün içerisinde farklı konularda forumlara ve konferanslara ev sahipliği yapacak. Buna gore “Kavramlar/Yönelimler” başlığı altındaki konferanslar ve forumlar, farklı alanlarda bilişim teknolojilerinin geleceğine ışık tutacak. “Sektörel Konferanslar” başlığı altında sağlıktan, bankacılığa farklı sektörlerde bilişim teknolojilerinin kullanımına odaklanılacak. “Yaşamımızda Bilişim” adını taşıyan forumlarda ise günlük hayatımıza etki eden bilişim teknolojilerinden bahsedilecek.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi ismini almadan önce ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi ismiyle anılan organizasyon, 2009-2012 dönemi içerisinde ziyaretçi sayısı, her sene artarak toplamda 20000’e yakın kişiye ulaşmış, yerli ve yabancı toplamda 752 basın mensubu zirveyi takip ederken, 1000’e yakın konuşmacı; konferans, forum ve oturumlarda sahne almıştı. Yine aynı dönem içerisinde 400’e yakın sponsor zirveye destek olmuştu.

Geçen sene düzenlenen zirvede ise 6000’e yakın katılımcı iştirak etmiş, ulusal ve uluslararası basından toplam 155 basın mensubu zirveyi takip etmiş, 358 konuşmacı yer almıştı.

“Yeni Eski Dünya”nın en büyük bilişim etkinliği, ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’ne bu yıl 6000’in üzerinde rekor katılımcı hedefleniyor.

 

Yazan 06 Mayıs 2013 Pazartesi. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME